Коробки для пакування в Лозовій відтепер можна купити ще простіше, швидше та дешевше! Компанія «Експрес Упаковка» - виробник повного циклу гофротари та гофроупаковки - поспішає повідомити вам, що з сьогоднішнього дня в Лозовій можна купити коробки для пакування в наявності будь-якого призначення безпосередньо від виробника. Тобто дуже швидко, вигідно, в будь-якому обсязі та з поетапним  зниженням ціни в залежності від об’єму покупки. І все це можна зробити, навіть не виходячи з дому!

Інтернет-магазин пакувальних матеріалів PACK.UA – це величезний вибір товарів для пакування в Лозовій. Наприклад, коробки тут є на будь-який смак: для пакування подарунків, товаротранспортних операцій, позиціонування та реклами харчової та нехарчової продукції будь-якого типу, а також для успішної доставки будь-яких продуктів вашої компанії поштою чи вантажним транспортом:

  • подарункові коробки з крейдованого картону та крафт-картону в Лозовій з відкидною або окремою кришкою;
  • картонні коробки в Лозовій купити для товарної та транспортної упаковки;
  • поштові коробки Нової пошти в Лозовій для посилок вагою до 30 кг та важчими за 30 кг.

Подарункові коробки в Лозовій з крейдованим або крафтовим лицьовим покриттям найвигідніше сьогодні купувати в інтернет-магазині PACK.UA. Так, асортимент упаковки для подарунків і сувенірів від компанії «Експрес Упаковка» має велику лінійку подарункових коробок з різних видів картону різної щільності. Наприклад, ми водночас продаємо сувенірні коробки та коробки слабкої міцності в Лозовій для одноразового пакування з пресованого картону і неймовірно міцні коробки для подарунків з палітурного картону. Наразі до вашої уваги вже сьогодні понад 100 різних моделей подарункових коробок в Лозовій!

Товарні та транспортні картонні коробки купити в Лозовій сьогодні також найпростіше в інтернет-магазині PACK.UA, оскільки саме тут вони представлені в найширшому асортименті. Нашим клієнтам з Лозової ми раді запропонувати понад 500 моделей транспортної чотириклапанної та товарної самозбірної гофротари. Це картонні коробки, що називається, від малого до великого. Тобто, у нас можна придбати як коробки для лампочок і наручних годинників, так і гофроящикі під холодильники або пральні машини.

І, нарешті, будь-які поштові коробки за розмірами «Нової пошти» ви можете купити дешево оптом або в роздріб від 1 штуки в інтернет-магазині PACK.UA в Лозовій та Харківській області. Тут ви можете купити не тільки бурі, але й кольорові коробки для Нової пошти в Лозовій для посилок до 30 кг і понад 30 кілограмів. Більше того, роздрібні та оптові ціни на будь-які коробки Нової пошти в Лозовій в інтернет-магазині PACK.UA відчутно дешевше, ніж у відділеннях поштового оператора (в середньому на 15-20%).

На нашому офіційному сайті є зручний онлайн калькулятор для розрахунку вартості пакувальних коробок, в залежності від потрібних вам параметрів. Тому ви можете зручно оформити замовлення на виробництво коробок з будь-якого виду картону та гофрокартону за своїми розмірами та параметрами буквально за 3 хвилини!

Пакувальні коробки від компанії «Експрес Упаковка» - це насамперед якісне пакування від виробника з багаторічним досвідом виробництва гофрованої тари та пакувальних матеріалів високої якості. Ми точно знаємо, яка сама коробочка вам стане у нагоді та зможе вирішити саме ваше пакувальне питання. Звертайтесь, ми чекаємо саме на Вас в інтернет-магазині PACK.UA  в режимі 24/7!