Шукаєте приватний дитячий сад, якому ви можете довірити найдорожче – свого малюка? Найкращим варіантом на сьогоднішній день стане приватний дитячий садок "Кузя".

Переваги приватного дитячого садка

Наш приватний дитячий садочок має вісім років успішної роботи у сфері дошкільного виховання та понад тисячу щасливих вихованців, для яких садок став успішним стартом. З дітьми займаються десять кваліфікованих вихователів, що без проблем знаходять підхід до кожного малюка.

Обирайте для своїх дітей лише найкращі приватні дитячі садки. Одним із таких є "Кузя". Ми маємо відповідну ліцензію, що дозволяє провадити освітню діяльність.

Наш приватний дитячий садок в Одесі гарантує максимально комфортні умови для дітей: у нас тепло та затишно. Адже ми маємо власну сучасну систему опалення. Також ми можемо запропонувати вам альтернативне джерело освітлення.

Можете бути впевнені, що ваші діти будуть у захваті від харчування. Ми пропонуємо збалансоване харчування, розроблене фаховими дієтологами. Тож вихованці отримують усе необхідне для гармонійного розвитку.

main-boy.png.webp

Наш приватний дитячий садочок в Одесі турбується про всіх малюків. Ми намагаємося створити комфортну домашню атмосферу, що суттєво знижує рівень стресу.

Приватні дитячі садки в Одесі також турбуються і про здоров'я малюків. Адже на території садка діє сучасна програма швидкої медичної допомоги.

Наш приватний садок повного дня в Одесі виховує у дітях любов до Батьківщини, що вкрай важливо для різностороннього виховання особистості.

Особливості приватних дитячих садків

Якщо ви шукаєте кращий приватний садочок, зверніть увагу на садочок "Кузя". Ми пропонуємо групу повного дня. Раді будемо бачити малюків від 3.5 років. Заняття проводяться з понеділка до п'ятниці включно. Ми подбаємо про ваших малюків з 8:30 до 18:30. Тож група повного дня перебування дозволить батькам спокійно працювати, тоді як малюки будуть у надійних руках.

Приватний дитячий садок з групою повного дня дозволить вам гармонійно розвиватися. Так ваші малюки щодня будуть дізнаватися щось нове. Тож група повного дня в Одесі – можливість різносторонньо розвиватися.

Наш дитячий садок з групою повного дня в Одесі використовує прогресивні методики виховання, що дозволяє досягти найкращих показників і підготувати дитину до школи і дорослого життя.

Приватний садочок повного дня – вибір турботливих батьків, що хочуть дати своїм дітям лише найкраще.