№1: видалення волосся назавжди

Багато людей вважають постійне видалення волосся практичним. Постійне гоління або епіляція волосся вимагає часу, а також може призвести до подразнення шкіри. Наприклад, для незмінно гладких ніг завжди потрібні певні зусилля. Лазерна обробка є ідеальною альтернативою для тих, хто хоче видалити волосся назавжди, не витрачаючи багато часу, оскільки лазерне видалення волосся вважається методом постійного видалення волосся.

№ 2: низький ризик і щадне лікування

Лазерне лікування особливо ніжне для шкіри та мало ризику. Лазерні імпульси проникають безпосередньо до коренів волосся, не пошкоджуючи інші тканини. Залежно від зони лікування лазерний сеанс триває від 10 до 90 хвилин.

№3: Лазерне лікування майже безболісно

Порівняно з епіляцією, восковою епіляцією або шугарингом лазерне лікування є відносно безболісним. Зазвичай повідомляється лише про легке потягування або поколювання. Крім того, в лазер вбудована система охолодження, яка охолоджує шкіру.

№4: підходить для важкодоступних частин тіла

Лазером можна обробити важкодоступні частини тіла, такі як пахви, інтимні зони або спина. Це особливо корисно, оскільки ці частини тіла непросто голити чи епілювати.

№5: підходить для малих і великих площ

Лазерна обробка підходить як для малих, так і для великих частин тіла, від області верхньої губи (бороди) до ніг.

№6: Довгострокова економія коштів

У довгостроковій перспективі лазерна епіляція економічно ефективніша, ніж повторна шугаринг або воскова епіляція, які необхідно повторювати кожні кілька тижнів для остаточного видалення волосся.

Лазерна епіляція: 6 найважливіших фактів наперед

Щоб уникнути травм шкіри під час першого лазерного лікування, вам слід звернути увагу на кілька речей і також довіряти себе лише досвідченому і професійному дерматологу.

Правильна підготовка до лазерної епіляції

  • Уникайте сонця до і після процедури! Тому за чотири тижні до процедури утримайтеся від сонячних ванн і відвідування солярію і за будь-яку ціну уникайте сонячних опіків . Після процедури шкіра трохи роздратована, тому кілька днів слід уникати палючого сонця.
  • Вам слід припинити вищипування, депіляцію або епіляцію волосся принаймні за два тижні до процедури . Використання крему для видалення волосся, блондування або освітлення волосся перед процедурою також заборонено.
  • Поголіть волосся за день до процедури.
  • Лазерне лікування не можна застосовувати на татуюваннях або неушкодженій шкірі, наприклад на шрамах, висипах, герпесі , раку шкіри, аномаліях пігменту або сонячних опіках.
  • Уникайте видалення волосся лазером, коли приймаєте певні ліки, наприклад антибіотики. Або уточнюйте все у лікаря заздалегідь.

Головне після кожного видалення волосся: нанесіть на шкіру лосьйон і ретельно доглядайте за допомогою зволожуючого крему.

Лазерна епіляція підходить не всім

Лазерна епіляція не для всіх однаково ефективна, оскільки результат залежить від кольору волосся та шкіри. Загалом лазерна епіляція підходить лише для особливо світлого волосся в обмеженій мірі, включаючи світле волосся, руде волосся та сиве волосся. Лазерна епіляція проблематична для світлого типу волосся, оскільки світлого волосся менше. Присутні пігменти, необхідні для лазерної епіляції. Особливо гарного результату можна досягти з темним волоссям і світлою шкірою.

Лазерна епіляція не приносить миттєвого результату

Важливо відзначити, що від видалення волосся не можна очікувати миттєвих результатів, оскільки однієї процедури зазвичай недостатньо. У більшості випадків, залежно від частини тіла та росту волосся, потрібно від 6 до 8 сеансів, перш ніж видалити волосся на потрібній ділянці.

Вартість лазерної епіляції

Кількість сеансів, необхідних для видалення волосся лазером, також залежить від частини тіла, стану та густоти волосся. Для лікування лазером варто трохи покопатися в кишені, щоб не було серйозних побічних ефектів краще проводити його в хорошій клініці

Найкраща пора року для лазерної епіляції

Ідеальним сезоном для перманентної лазерної епіляції є осінь і зима. Тому що так ви якомога менше перебуваєте на сонці, а також матимете гарні гладенькі ніжки влітку, коли настає час шортів і спідниць.

Правильний догляд після лазерної епіляції

Після процедури необхідно ретельно доглядати за шкірою і зволожувати її.

Стаття була підготовлена:

експертами студії лазерної епіляції "Anatomia"

Веб сайт: https://anatomia-laser.com.ua/