Телевізори є популярною покупкою для дому або офісу. Великі діагоналі та наявність додаткових функцій дозволяють зробити необхідну атмосферу та по іншому поглянути на улюблених кіногероїв та ведучих телепередач. На телевізорі з великою діагоналлю навіть реклама сприймається, як цікаве кіно. Інтернет-магазин «АВІК» на своєму сайті  https://avic.ua/televizoryi  пропонує більше 2000 моделей сучасних телевізорів популярних виробників. На сайті проводяться вигідні акції та пропонуються знижки до 20% на популярні моделі телевізорів. Також можливе оформлення покупки у розстрочку, з умовами якої можна ознайомитися на сайті.

Для кожної моделі пропонується дуже зручний опис із зазначенням основних технічних характеристик, наявністю аксесуарів у комплекті та товари, які придбають разом с обраною моделлю, наприклад, різні види кронштейнів для розміщення на стіні та медіаплеєри.

Оплатити покупку можна декількома способами, зручними покупцю: готівкою, по безготівковому розрахунку, онлайн карткою, а також накладеним платежем. Також можлива оплата за допомогою криптовалюти. До розрахунків приймаються більше 15 видів популярних криптовалют. Забрати товар можна самовивозом. Також інтернет-магазин «АВІК» здійснює кур’єрську доставку по місту Київ або за допомогою компанії «Нова пошта» по всій території України.

Вибір телевізорів

Для того, щоб покупцю було зручно обрати необхідну модель телевізору, йому необхідно на сайті інтернет-магазину визначити такі категорії:

  • Виробник – пропонується більше 25 популярних виробників телевізорів
  • Розмір діагоналі екрану – від 24 дюймів до 75 дюймів та більше
  • Величина роздільної здатності – Full HD, UHD та інші
  • Необхідний тип телевізору – QLED, OLED та інші
  • Наявність підтримки Smart TV та Wi-Fi
  • Тип цифрового тюнеру
  • Форма екрану (вигнута чи ні)
  • Бажана вартість

На сайті магазину пропонуються поради фахівців щодо критеріїв вибору телевізору, а також порівняння одних моделей із іншими.

Для зручності покупців, яким важко зробити вибір самостійно, на сайті можливо отримати консультацію фахівців, а також скористатися переліком найбільш популярних моделей телевізорів, які користуються найбільшим попитом, та самих дешевих, які, не зважаючи на відносно низьку вартість порівняно з більш дорогими моделями, забезпечують високу якість зображення, звуку та довгий термін служби.