Багато підприємців іноземного походження у Польщі, які мають свій успішний бізнес, та громадяни, які проживають за статусом біженців та мають ПМЖ Польщі, мають польське походження, бажають отримати польське громадянство. Особливо частіше громадянством Польщі цікавляться люди, які проживають у Польщі вже більше двох років, тому що цей термін є мінімально достатнім для подачи заяви на отримання польського громадянства. Компанія «Globaljobs» на своєму сайті надає відповіді на питання про те, як отримати громадянство Польщі, та інші питання стосовно легалізації проживання та ведення бізнесу у Польщі. Для отримання консультації стосовно отримання громадянства у Польщі необхідно заповнити відповідну форму на сайті компанії «Globaljobs».

Фахівці компанії «Globaljobs» допомагають отримати громадянство Польщі у найкоротші можливі терміни у порівнянні із самостійним оформленням усіх документів. Ставши громадянином Польщі, кожен отримує європейський статус, можливість свободного пересування по всьому світу та право працювати у будь якій європейській країні.

Компанія «Globaljobs» гарантує повну конфіденційність для своїх клієнтів та діє у інтересах клієнтів в усіх містах Польщі.

Два шляхи для отримання громадянства Польщі

За допомогою компанії «Globaljobs» громадянство Польщі можна отримати двома шляхами, а саме:

  • Надання громадянства рішенням Президента Польщі – заявник, який вже має ВНП у Польщі, подає заяву свому Воєводі, за своєю адресою. Далі заява йде до Президента. Розгляд заяви триває два місяці
  • Надання громадянства рішенням Воєводи – існує кілька варіантів: 1) заявник повинен мати ПМЖ протягом трьох років та більше; 2) заявник, який має польське походження та ПМЖ на його підставі та проживає у Польщі два роки та більше; 3) діти, у яких батьки отримали ПМЖ по статусу біженця, та знаходяться у Польщі два роки та більше; 4) заявник знаходиться у Польщі безперервно протягом десяти років, має ПМЖ або резидентство ЄС та стабільний дохід. Розгляд заяви триває два місяці

Для того, щоб стати громадянином Польщі, також потрібно скласти іспит на знання польської мови та отримати сертифікат.

Якщо намагатися отримати громадянство Польщі самостійно без допомоги компанії «Globaljobs», процес може затягнутися на декілька місяців або навіть років, якщо заяву буде розглядати президент. Швидкість оформлення з компанією «Globaljobs» пояснюється багаторічним досвідом фахівців компанії, знанням перевірених та надійних варіантів.