Незабаром Лозова отримає портативну котельню від Чехії. Торік 1 подібна котельня на 6 МВт змогла забезпечити теплом та гарячою водою 7 великих багатоповерхівок, школу і дитсадок Київського району Харкова. На жаль, після ймовірних ударів по критичній інфраструктурі без світла можуть залишитись багато осель, тому їх власники купляють нові портативні зарядні станції й ті, що вже були у використанні. З останніми найчастіше виникають складнощі. Радимо завчасно перевірите їхній стан і зробити ремонт портативних станцій EcoFlow тут.

Неправильне підключення, яке вб’є зарядну станцію EcoFlow 

Портативні станції можна встановлювати у приватних будинках, квартирах, офісах і магазинах. На відміну від паливних генераторів, вони не утворюють шкідливі викиди, але можуть стати небезпечними через необачність власників. Якщо їх неправильно під'єднати до мережі 220 V, то зарядна станція спалахне. Після цього користуватися нею буде неможливо.

Щоб цього не сталось, вмикайте у роз’єми ЕкоФлоу кабелі для підзарядки гаджетів, техніки, газового котла тощо. Якщо плануєте живити від портативної зарядної станції всю квартиру або будинок, не використовуйте кабель «вилка-вилка». Його недаремно називають вбивцею. Він став причиною багатьох звернень до майстрів з ремонту, які відновлювали роботу роз’ємів, акумулятора, електронних компонентів і інших пошкоджених струмом запчастин.

Чому під’єднують ЕкоФлоу кабелем вилка-вилка і як це зробити правильно

Кабель з 2 вилками дозволяє живити усю мережу квартири, а не лише декілька приладів. Саме тому багато хто ним користується, попри великий ризик втратити зарядну станцію. Перед тим, як під’єднати EcoFlow до розетки у такий спосіб, потрібно:

  • встановити ввідний автомат у розподільний щит і автомати, до яких будуть під’єднані потужні побутові прилади й найбільш необхідна техніка;
  • під’єднати EcoFlow до мережі кабелем «вилка-вилка»;
  • постійно рахувати сумарну потужність приладів, що ввімкнені водночас;
  • вимикати автомати непотрібних приладів і залишати той з них, який забезпечує живлення розетки з кабелем зарядної станції.

Таким чином можна користуватися освітленням і побутовою технікою, не пересуваючи EcoFlow на нове місце. На жаль, навіть з ввідним автоматом використання кабелю «вилка-вилка» не можна назвати безпечним на 100%. В момент, коли відновлюється електропостачання у мережі, можлива поява електричної дуги. Вона і є тим малим відсотком імовірності, що зарядна станція згорить від експлуатації кабелю «вилка-вилка» і ввідного автомата.