Щастя для волосся

Хочете стати власницею здорових та розкішних пасм? Салон краси «Афродіта» у Харкові запрошує Вас на процедуру «Щастя для волосся», яка завоювала любов та довіру у багатьох жінок.

«Щастя для волосся» – це унікальний метод лікування та процедура відновлення волосся від японської компанії Label. Процедура ґрунтується на використанні сироваток, масел та масок, до складу яких входять вітаміни, мінеральні комплекси, протеїни, зволожувачі.

Як проходить процедура

Суть даного догляду полягає в тому, що майстер поетапно наносить на волосся препарати, що надають поживний, відновлюючий, оживляючий ефект і включає 3 етапи:

  • 1 Етап - Робота з кортексом, внутрішньою структурою волосся. Відбувається відновлення та зміцнення пасм зсередини.
  • 2 Етап - Відновлення та розгладжування волосся зовні. Здійснюється закриття кутикули.
  • 3 Етап - Направлений на покращення стану шкіри голови, зміцнення волосяних фолікулів, стимуляцію росту волосся.

Плюси «Щастя для волосся»:

  • Ефективність. Препарати містять корисні компоненти. Процедура гарантує швидке відновлення та захист локонів від несприятливого впливу зовнішніх та кліматичних факторів, у тому числі від УФ-променів.
  • Поліпшення якості волосся. Навіть найушкодженіші пасма повернуть свою пружність, міцність, силу та блиск.
  • Лікує шкіру голови. Зволожує, позбавляє лупи.
  • Тривалий результат. Видимий ефект після першої процедури зберігається близько 3-4 тижнів. Для найкращого результату лікування бажано проводити курсом 5-6 сеансів із періодичністю один місяць.

Кому підходить?

Даний догляд чудово підійде, якщо ваші пасма сухі та ламкі, мають пористу структуру, тонкі від природи, пошкоджені після фарбування або високих температур, спостерігається інтенсивне випадання волосся.

Незважаючи на безпеку даного догляду, варто звернути увагу на те, що протипоказаннями до процедури можуть стати: вагітність, наявність ушкоджень або хвороб шкіри голови, індивідуальна непереносимість препаратів.

Ультразвукова праска

Прекрасним доповненням при проведенні процедур, що відновлюють волосся, є використання ультразвукової праски. Її застосування допомагає покращити стан волосся та підвищити ефективність салонного догляду. Цей прилад не призначений для звичайного укладання. Вона була розроблена спеціально для лікування волосся. І незважаючи на подібний зовнішній вигляд, ультразвукова праска має зовсім інший принцип роботи.

Одна пластина такої праски – ультразвукова, інша інфрачервона. Ультразвук допомагає посилити дію лікувальної косметики. Він перетворює активні компоненти на пару і сприяє їхньому глибокому проникненню всередину. А за допомогою інфрачервоного випромінювання можна досягти ідеальної гладкості пасм. Під його впливом кутикула волосся надійно запечатується і локони набувають щільності та шовковистості.

Сукупність процедур відновлення та зволоження волосся з ультразвуковою праскою дозволяє досягти максимального результату. Такий підхід зарекомендував себе як найбільш ефективний спосіб вирішення проблем тьмяного, ламкого, неживого волосся, покращуючи їх стан на довгий термін і захищаючи від несприятливих факторів зовнішнього середовища.