Купити насіння овочів - це план, якого дотримуються всі, хто вирощує рослини на городі, домашні овочі та зелень для своєї сім'ї або з метою продажу на ринку. Питання, де купити якісне насіння, вже не є риторичним. Більшість аматорів і, звичайно, фермерів вдаються до купівлі лише якісних насінь від відомих виробників з бездоганною репутацією. Наш каталог охоплює всі популярні та традиційні види овочів та зелені, а також пропонує екзотичні, незвичайні та рідкісні сорти.

В нашому каталозі насіння овочів, ви можете замовити або придбати як аматорські, так і великі упаковки, а також вагове насіння. Для досягнення найвищих врожаїв рекомендуємо придбати професійне насіння голландських та інших європейських виробників - найвищої якості за мінімальною ціною. У нашому каталозі ви знайдете як гібридні, так і сортові насіння овочів.

Рейтинг кращого насіння овочів в інтернет-магазині "Комірник":

  • Томати - представлені в каталозі як традиційні улюблені сорти, такі як "Де-Барао", "Волове Серце", "Санька", "Ефемер", а також суперврожайні гібриди, такі як "Солероссо F1", "Брісколіно F1", "Кристал F1", і багато інших для вирощування на відкритому ґрунті та в теплицях. У нашому асортименті є як високі індетермінантні томати, так і детермінантні низькорослі сорти.
  • Огірки - для відкритих грядок, теплиць і навіть домашніх підвіконь широко представлені в каталозі "Комірник" як в роздрібній упаковці, так і в професійних великих упаковках. У нас можна придбати звичайні бджолозапильні сорти, самозапильні гібриди та дражоване насіння.
  • Солодкий та гострий перець - один з найпопулярніших видів овочевого насіння. Ці корисні та цінні плоди вирощуються через розсаду. У нашому асортименті представлені як прості сорти, такі як "Ратунда", "Новогогошари", так і ранні гібриди, такі як "Кабанчик F1", "Турмалін F1", і багато інших.
  • Баклажани - традиційні та улюблені серед українських городників "синенькі." У нашому каталозі ви можете придбати не лише кращі гібриди та сорти, такі як "Алмаз", "Геліос", "Фарма F1", і інші, але й екзотичні незвичайні білі та круглі баклажани, такі як "Албіно F1", "Бібо F1", "Глобук", "Айсберг" і багато інших.
  • Капуста - рослина, звичайна для наших городів. Наш каталог може задовольнити садівників як пізніми сортами для зберігання та квашення, такі як "Харківська", "Лежка", "Агресор F1", так і рідкісними видами.
  • Морква та буряк - це овочі, які садівники висівають щороку. У нашому каталозі ви можете придбати улюблені сорти та голландські гібриди.

Чому "Комірник"?

Компанія "Комірник" успішно діє на ринку продажу насіння овочевих культур протягом багатьох років. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками та гарантуємо високу якість наших товарів. Крім того, ми надаємо знижки постійним клієнтам та приймаємо замовлення через наш веб-сайт або за телефоном.