Сьогодні кросівки адідас красуються на ногах мільйонів спортсменів, селебріті, моделей, сучасних модників тощо. Кожна людина хоча б раз чула про цю фірму, або вже має у своєму гардеробі її вироби. Тут ми пропонуємо дізнатися трохи більше про історію бренду і познайомитися з колекцією adidas Bounce.

 

Компанія бере свій початок у 1925-му році. Двоє братів з Німеччини вирішили відкрити невелике виробництво з виготовлення капців, а пізніше перейшли на спорттовари. Їхньою метою був винахід унікальних технологій, які зроблять життя спортсменів комфортнішим і продуктивнішим. Так з'явилися перші у світі бутси з шипами, а пізніше й безліч інших неймовірних розробок. Сьогодні магазини лейбла розташовані в усьому світі, асортимент багатий величезним розмаїттям виробів, а офіційний сайт інтернет-магазину фірми дає змогу оформити замовлення всього в кілька кліків і отримати доставку у своє місто. Усі — дорослі й малята, чоловіки й жінки, професіонали й аматори — зможуть придбати тут бездоганну продукцію для тренувань і повсякденності. 

Давайте ж дізнаємося трохи більше про лінійку!

adidas Bounce — це технологія для тих, хто бажає відчути максимальну пружність і пружинистість у рухах. Вона розташована в підошві та має довгу й цікаву історію.

Тут велику роль відіграє саме форма платформи. Вона виготовляється з урахуванням докладного аналізу даних, зібраних спеціальною системою захоплення рухів. Це дає змогу обчислити найважливіші точки, де концентрується напруга, і приділити максимальну кількість уваги на функціональності. Завдяки цьому команда змогла домогтися найбільш ефективної форми.

Які товари представлені в серії? 

Якщо ви хочете ефективно збільшити інтенсивність тренувань, то кросівки Ultrabounce допоможуть вам зробити перші кроки на цьому шляху. Легка амортизація забезпечить вам винятково зручність і гнучкість, додасть вам енергії навіть на 10-му кілометрі пробіжки. Гумова підошва представляє унікальну довговічність, забезпечує хороше зчеплення з будь-якими поверхнями.

У снікерах adidas Bounce Legends ви відчуватимете себе впевнено і заряджено на баскетбольному паркеті. Ця пара допоможе вам довести свій професіоналізм до найвищої точки, продемонструвати плавні стрибки та рішучі рухи. Модель оснащена платформою, яка контролює кожен ривок.

Ці та інші позиції ви можете придбати просто зараз на офіційному сайті бренду. Вдалих покупок!