Крем для обличчя відіграє важливу роль у повсякденному догляді за шкірою. Саме правильно підібраний крем усуне висипання, сухість, буде запобігати передчасному старінню та забезпечить гарний колір обличчя. Ось чому варто звернути увагу на правильний вибір даного косметичного засобу. Розгляньмо ключові аспекти вибору крему для обличчя.

Поради щодо вибору

Правильно підібраний крем для обличчя зробить шкіру гарною та сяючою. Для цього необхідно:

Визначити тип шкіри

Перш ніж підбирати крем, необхідно визначити свій тип шкіри. Це:

  • суха, що потребує гарного зволоження;
  • жирна, для якої необхідні легкі текстури;
  • комбінована, що потребує використання засобів, які збалансують рівень вологи на різних ділянках обличчя.

Наприклад, Yves Rocher має широку лінійку доглядової косметики для всіх типів шкіри.

  • Звернути увагу на активні компоненти та на склад загалом, які будуть безпосередньо впливати на стан шкіри. Наприклад, гіалуронова кислота зберігає оптимальний рівень вологи, Вітамін С – підтягує шкіру тощо. Навіть дорогі бренди можуть випускати лінійки косметики з не найкращим складом.
  • Звернути увагу на свої особливості чи недоліки шкіри. Наприклад для акне чи пігментації необхідні спеціальні доглядові засоби, зокрема і крем. При серйозних проблемах варто проконсультуватися зі спеціалістом.
  • Перш ніж наносити на обличчя, крем варто нанести на невелику ділянку шкіри. Якщо протягом 10 хв чи більше не з’явилося ніяких проявів алергічної реакції, тоді його можна наносити на обличчя. Цей пункт в більшості випадків ігнорується, але інколи може виникнути така неприємна ситуація.
  • Визначити, які саме проблеми шкіри необхідно закрити зараз. Наприклад, це може бути антивіковий догляд, зволоження, лікування висипань тощо.
  • Співвідношення вартості та якості.

Не варто ганятися за брендами. Підбирайте засіб під потреби своєї шкіри. Це може бути крем для обличчя якогось ноунейма, а може відомого бренда. Більшість брендів прислухаються до своїх клієнтів та постійно розширюють свій асортимент.

Що ще потрібно знати

Який би крем ви не вибрали, варто пам’ятати, що це неповний догляд. Шкіру обличчя необхідно глибоко очищувати. З чим непогано пораються різноманітні тоніки, маски для обличчя. Для додаткового зволоження можна використовувати сироватку для обличчя.

Вибір крему залежить від типу шкіри, пори року та її потреб. Якщо не знаєте, який засіб вибрати, можна проконсультуватися з косметологом чи пошукати відгуки в інтернеті.