Японські кулінарні традиції мають дуже високі стандарти. Важливий не тільки ідеальний смак страв, а й їх вигляд, церемонії подачі та правила споживання. Майстер суші має володіти мистецтвом приготування, та надавати страві естетичності. Смачні та гарні роли виходять не тільки в результаті правильного підбору інгредієнтів. Потрібні спеціальні інструменти для нарізки продуктів.

Ніж — гострий, якісний, надає форму шматочкам риби, овочам та салатам. Для різних страв потрібна своя товщина рибних шматочків. В Японії використовують ніж янагіба для нарізання сирого рибного філе. Компанія Онігірі пропонує страви японського меню, що ідеальні за смаком та зовнішнім виглядом.

доставка суші Ірпінь

Японські ножі для суші

Ніж необхідний в процесі приготування для обробки риби, нарізки ролів, підготовки інгредієнтів для суші. Зазвичай, професійні різаки мають довге і вузьке лезо, та товстий обух. Лезо з твердої сталі характеризується односторонньою заточкою під 15° та зі зведеними в нуль спусками. Це робить лезо дуже гострим. Такі інструменти призначені для м’яких розморожених продуктів. А завдяки однобічній заточці різак призначений для праці як правою, так і лівою рукою.

Першочергове призначення янагіба — нарізка сирої риби, але він добре опрацьовує і м’ясо, та інші продукти не твердої структури. Цей вид інструменту вважається універсальним. Але в Японії у майстрів суші на кожен вид продукту припасено окремий ніж:

  • Деба. Широкий та гостро заточений клинок з легкістю відсікає плавники, голови та кістки риби, птиці, та м’яса.
  • Накірі. Схожий на сокирку ніж для овочів. Прямокутне широке лезо з заокругленим тупим кінцем призначене для швидкої шинковки овочів та салатів.
  • Сантоку. Зручний для нарізання суші та ролів на шматочки. Дає ідеальну кромку зрізу.

Леза виготовляють з дамаської або високовуглецевої нержавіючої сталі. Такі інструменти потребують уважного догляду, зберігання, та професійного заточування.

Ірпінь доставка

Правила вибору ножа для суші

Якість нарізки суші і ролів дуже впливає на вигляд страв. При виборі ножа орієнтуються на наступні характеристики:

  • довжина леза — 20-25 см;
  • форма леза — вузьке та довге для риби й ролів, широке й коротше для овочів;
  • матеріал — міцний, легкий для заточування, протикорозійний;
  • рукоятка — приємний матеріал та ергономічна форма;
  • легкість у догляді.

Важливо, чи професійно буде використовуватись ніж, чи це буде приготування суші в домашніх умовах. Найкращий варіант економити сили, час та кошти — це замовити смачні та оригінальні роли і суші на сайті Онігірі.