Вітальня – це багатофункціональне приміщення, центр усього будинку. Саме тут збирається родина для перегляда фільмів, влаштовуються вечірки та дружні посиденьки. Враховуючи цей факт, необхідно особливо ретельно продумати дизайн цієї кімнати. Вона повинна бути не тільки стильною, практичною, але й просторою та світлою.

Почати варто з планування. Ви повинні чітко розуміти, яку вітальню хочете бачити після ремонту. Тому бажано мати перед очима готову картинку з розміткою кожної полички, тумбочки та стільця. Розбираймося в цих моментах в нашій статті.

Які меблі варто встановлювати у вітальні?

Варіантів меблювання таких приміщень досить багато. Вибрати саме ті, що будуть пасувати вашому інтер’єру не складно. Адже асортимент матеріалів, кольорів, моделей та стилів досить широкий. Кожен покупець може підібрати варіант згідно зі своїми уподобаннями, бажаннями та фінансовими можливостями.

За останніми трендами обов’язковими елементами сучасної вітальні є тумба під телевізор, столики трансформери та різноманітні настінні полички. Якщо є місце і бажання, можна поставити також комод-бар. Це хороший варіант для тих господарів, які звикли влаштовувати вечірки та часто приймати гостей.

Під час меблювання даної кімнати варто дотримуватися співвідношення кількості меблів та площі приміщення. Час громіздких шаф, диванів та крісел давно минув, в моді зараз мінімалізм. Саме тому найкращий варіант – сучасна міні стінка у вітальню.

В колірній гамі варто віддати перевагу світлим відтінкам, прозорим елементам та дзеркальним поверхням. Це візуально збільшує простір та не загромаджує його. Задекорувати таку стінку можна полицями із сувенірами, привезеними з подорожі, красивими мушлями чи іншими дрібничками.

Обираємо стиль: мода чи практичність?

Обираючи стиль майбутньої вітальні, варто пам’ятати, що саме ця кімната буде найбільш публічним місцем у вашому будинку. Саме по тому, як вона виглядає, буде складатися враження сторонніх людей про господарів помешкання, їх достаток, статус та смак.

Гарний асортимент меблів для віталень пропонує меблевий магазин «ДУБОК». Тут вам запропонують моделі у наступних стилях:

  • класичному – як показник достатку та фінансової стабільності. Такі стінки є досить об’ємними та найчастіше виготовляються з натуральної деревини;
  • арт-деко – дорогий та претензійний стиль, що підкреслює сучасність приміщення;
  • скандинавський – досить стриманий та демократичний. В ньому переважають прості лінії, лаконічні форми та нестандартні рішення;
  • еклектика – варіант для тих, кому важко визначитися з вибором. Це своєрідний мікс зі стилів, фактур та матеріалів. Такий підхід дозволяє створити неперевершений та індивідуальний інтер’єр відповідно до побажань власників квартири.

За посиланням можна переглянути адреси салонів «ДУБОК» https://www.dybok.com.ua/ua/salons, щоб можна було побачити найкращі варіанти стінок особисто та поспілкуватися зі спеціалістом.

Яким матеріалам віддати перевагу?

Стінки у вітальню виготовляють практично з тих самих матеріалів, що й інші меблі. Це може бути масив дерева, плити ДСП, ЛДСП чи МДФ. Натуральна сировина, звичайно, обходиться набагато дорожче, а готовий виріб більш масивний та важкий.

Враховуючи цей факт, дерев'яні плити виходять більш практичним варіантом. Вони не поступаються якістю натуральній деревині, але коштують дешевше та мають легшу вагу. Більшість меблів в магазинах виконані саме з них. Плити також відрізняються довгим строком експлуатації та при правильному облицюванні гарно виглядають.

Отже. вибирати є з чого, якщо ви давно планували оновити інтер'єр вітальні, саме час це зробити!