З розвитком ритуальної промисловості оформлення поховань перетворилося на справжнє мистецтво. Компанія “Granit Paradis” пропонує комплекс послуг для створення досконалої меморіальної композиції. Наша майстерня виготовляє ритуальні аксесуари: гранітні вази та кулі, лампади на могилу, свічники, балясини для оформлення могил. В наявності є багато цікавого декору: янголи, різьблені статуї, латунні хрести, квіти та інше. Всі наші аксесуари та додатки ви можете знайти в розділі “Супутні товари для пам’ятників”.

Різновиди аксесуарів для пам’ятника

Більшість супутніх товарів для декору поховань мають не лише естетичне та сакральне, а й практичне значення.

Наша компанія пропонує своїм покупцям абсолютно весь перелік виробів, що потрапляють до категорії аксесуари на пам’ятник. Залежно від того, який сорт та колір граніту ми використовуємо, варіюється і колірне рішення аксесуара. Для пам’ятників ми підберемо та запропонуємо елегантну вазу, вишукану фігурку ангела або практичну лампадку, яка буде виконана в єдиній колірній гамі або навпаки – контрастуватиме із загальним художнім рішенням.

Асортимент майстерні Granit Paradis включає такі елементи декору

  • Гранітна ваза – найпоширеніший вид аксесуарів для пам’ятників. Це водночас і практичне та дизайнерське рішення. Якщо Ви звикли відвідувати могилу з букетом квітів, у вазі він не лише розкриє свою красу, а й простоїть довше. Навіть висохнувши у вазі, букет збереже форму та вигляд. Якщо ви просто покладете квіти на гранітну плиту, після першого ж дощу він буде безнадійно зіпсований.

Залежно від Вашого бюджету, ми запропонуємо вази з граніту або полімербетону. Звичайно, гранітна ваза - це пік досконалості в тому, що стосується форми і матеріалу, але полімерна ваза і виглядає красиво і досить довго. А за різноманітністю кольорів навіть перевершує вироби з граніту.

  • Гранітні кулі та балясини. Ці елементи декору часто використовуються для оформлення огорожі по периметру могили. Більш масивні в порівнянні з традиційними кованими виробами, кам’яні балясини та кулі нададуть похованню довершеного вигляду.
  • Лампадка на могилу. Вона символізує віру в Бога, адже вогонь розганяє темряву та зневіру. Світло втілює вічну благодать, яка супроводжує покійного після фізичної смерті. Лампадка несе як декоративну функцію, а ще, її можна використовувати у ритуальних обрядах.
  • Фотоскло та фотокераміка. Ці два оформлення дають можливість зберегти яскраву пам’ять про людину багато років. Правильно підібравши фото можна передати особливі риси людини: очі,зморшки, ніс,губи. Найголовніше, що фото буде кольорове, що надає йому особливості, чіткість людини.

Крім виробів із натурального каменю, майстерня Granit Paradis пропонує литі бронзові аксесуари як декоративного, так і релігійного значення.

Чому наші аксесуари краще?

Маючи власне гранітне виробництво, компанія Granit Paradis пропонує своїм клієнтам все різноманіття супутніх товарів для пам’ятника. У нас Ви можете придбати – і за доступними цінами – вази, лампадки, статуетки, лавки, столи, ковані написи а квіти, хрести та фотоскло/фотокераміку. Якщо з якоїсь причини Ви не знайшли щось особливе для себе, ми пропонуємо виготовлення декору на замовлення. У будь-якому випадку, ми докладемо всіх зусиль для того, аби ви обрали для себе та отримали саме той виріб, який буде відповідати всім Вашим побажанням.