Умови кредитування у багатьох банківських установах та у небанківських фінансових організаціях у 2024 році посилилися. Раніше позику під заставу нерухомості не видавали тільки тим, хто мав прострочення виплати оформленої раніше позики, тобто коли у клієнта була раніше зіпсована кредитна історія. Тепер відсутність кредитної історії все частіше стає причиною відмови в наданні кредиту в банку.

Чи існує в такому випадку можливість отримати гроші під заставу квартири в Обухові або Києві, якщо Ви раніше ніколи не користувалися позиками або не завжди вносили платежі вчасно?

Кредит під заставу квартири в Обухові та особливості його отримання у 2024 році

Починаючи з моменту звернення із заявкою по позиці і закінчуючи моментом, коли клієнт отримує гроші під заставу нерухомості, все продумано до дрібниць.

Подати запит на сайті https://uacred.co.ua/category/city/obuhiv/ можна легко, користуючись формами зворотного зв'язку або в телеграмі (номер для зв'язку вказаний на нашому офіційному сайті), а отримати відповідь всього за 10 хвилин. Після схвалення заявки немає потреби збирати численні документи. Щоб оформити кредит під заставу квартири в Обухові чи Києві, достатньо надати документи:

Прості кроки отримання кредиту

Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або телефоном. Інвестори готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання;

При особистій зустрічі оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов;

Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою

  • які засвідчують особу потенційного позичальника (оригінал паспорта, ІПН);
  • що свідчать про право власності на майно (дарчу, договори купівлі-продажу, свідоцтво про приватизацію).

Щоб взяти кредит під заставу квартири, не потрібно брати довідку про несудимість або підтверджувати свої доходи.

Можна закласти нерухомість, зареєстровану, наприклад, в Обухові, таких типів:

  • квартиру;
  • будинок;
  • недобудований об'єкт нерухомості;
  • земельна ділянка.

Немає складнощів також і у безпосередньому оформленні позики та одержанні грошей. Проводиться процедура за особистої присутності позичальника у нотаріуса. Кредит готівкою під заставу нерухомості надається після підписання офіційного договору.

Доступний кредит під заставу будинку в Обухові

Іноді простота оформлення ховає за собою не надто вигідні умови кредитування. Наприклад, взята в мікрокредитних організаціях позика може стати важким тягарем, оскільки відсоткова ставка по ньому іноді сягає 300% за рік.

Кредит під заставу нерухомості в Обухові, на лояльних умовах:

1.      Сума позики залежатиме від ринкової вартості закладеного об'єкта. Найчастіше вона не перевищує 80% від ціни ринку. Взяти можна щонайменше 30 тис. грн. Максимально доступним для кредитування 30 млн грн.

2.      Період користування грошима можна вибрати невеликий (мінімум 3 місяці) або тривалий (максимум 10 років). Якщо виникає можливість погасити взятий у нас кредит під нерухомість раніше зазначеного у договорі терміну, це можна зробити без застосування штрафних санкцій або пені.

3.      Відсоток, під який видається кредит під заставу квартири в Обухові чи Києві у нашій компанії, становить від 18% річних. Більш точну відсоткову ставку назве менеджер після індивідуального звернення до компанії. Вона може змінюватись залежно від об'єкта забезпечення.

Вам терміново потрібні додаткові кошти для розвитку власного бізнесу чи підтримки його “на плаву”, але переживаєте, що через небездоганну кредитну історію чи її відсутність кредит під заставу нерухомості в Обухові не видадуть? Скористайтеся пропозиціями нашої компанії "UACred". Навіть у 2024 році ми надаємо шанс на швидке фінансове відновлення кожному потенційному клієнту. Звертайтеся вже зараз!