Вперше завітали до приміщення? Зверніть увагу на те, що мимоволі привертає ваш погляд. Звичайно, це стеля. Правильне оформлення стелі має неймовірне значення у дизайні приміщення. Красива стеля може створювати комфорт, затишок, гармонізувати простір, розширювати його або, навпаки – викликати втому очей. Саме тому вибір стелі має бути продуманим та усвідомленим.

Один з найбільш стильних і елегантних варіантів – сатинова натяжна стеля, що допомагає відтворити шикарний інтер'єр. Компанія Veerline пропонує встановлення сатинових натяжних стель, які здатні надати витонченого вигляду, вишуканості будь-якому приміщенню, повністю його перетворюючи.

Натяжна сатинова стеля: особливості та елементи

Сатинова натяжна стеля – це покриття, яке імітує шовковисте сяйво, надаючи квартирі чи будинку шикарного вигляду. Цей різновид стель у виконанні спеціалістів від Veerline стане оптимальним рішенням для приміщень із сучасним дизайном, яким необхідно надати елемент комфорту, домашнього затишку.

Подібний варіант – щось середнє між глянцевими та матовими стелями. Легкий світловідбивний ефект досягається завдяки особливій структурі полотна, яка покрита спеціальним матеріалом. Виготовляються такі стелі, зазвичай, з поліестеру або ПВХ. Сатинові натяжні стелі відрізняються переліком переваг:

  • міцність;
  • тривалий термін експлуатації;
  • легкість у догляді;
  • можливість приховати нерівності основи;
  • грандіозний вибір сучасних кольорових рішень.

Однак не обходиться й без недоліків: наприклад, сатинові стелі не мають гігроскопічних властивостей, не «дихають», а також можуть відображати світло.

До елементів натяжної стелі сатинової належать:

  • полотно – базова частина стелі;
  • профіль – застосовується для кріплення полотна до стелі;
  • вставка – використовується у якості декоративного елементу;
  • комплектуючі – забезпечують додаткову функціональність.

Займатися установкою натяжних стель повинні професіонали. Звертаючись до компанії Veerline, клієнт отримує перелік переваг. Замовлення буде виконано якісно, ​​професійно, в обумовлені терміни, з гарантією на матеріали та виконані роботи. Ви заощадите сили та час, адже фахівці компанії зможуть встановити будь-яку натяжну стелю в Харкові та області за приємною конкурентоспроможною ціною.

Переваги замовлення сатинових стель натяжних

Сатинові натяжні стелі стануть хорошим варіантом для різних типів інтер'єру. Вони привабливо виглядають у сучасних просторах, виконаних за принципами мінімалізму, а також стають яскравим доповненням класичних чи романтичних дизайнів. Одне з нестандартних рішень – можливість нанести фотодрук, зображення або малюнок, унікалізувати простір.

Сатинові стелі додають елемент шарму, витонченого шику будь-якому приміщенню, перетворюючи його на справжній шедевр дизайну. Монтаж подібної стелі – завдання нетривіальне, але цілком здійсненне. Даний процес потребує бази технічних знань та професійного підходу. Краще рішення – довірити встановлення фахівцям, які мають досвід та кваліфікацію у цій галузі.

Компанія Veerline пропонує якісні послуги понад 11 років, завдяки чому має відмінну репутацію. Фахівці реалізували понад 3.000 успішних кейсів, а 95% замовників звертаються повторно з метою реалізації нових проектів. Орієнтовну вартість робіт з монтажу можна розрахувати онлайн за допомогою спеціального калькулятора. Радимо довіритися професіоналам і створіть стелю, яка радуватиме щодня!