Такий напрямок, як мед. туризм, вважається досить відомим у Грузії. Тому провідний у Тбілісі медичний центр. ім. Мардалейшвілі щорічно приймає клієнтів з різних країн світу. У цій клініці послуги надають фахівці найвищої категорії, які практикують ультрасучасні методи терапії.

Лікування аутизму в Лозовій у грузинському медцентрі стало популярним завдяки:

  • Лікувальному клімату.
  • Роботi висококваліфікованого персоналу.
  • Адекватнiй вартостi процедур.
  • Використанню інноваційних методик.

Як замовити квиток, оформити візу (за потребою) та вирішити організаційні питання

Туристи з країн всього світу мають можливість в’їхати в країну без візи. Для перетину кордону їм достатньо мати при собі паспорт (закордонний, біометрика). Перебування без візи допускається в Грузії протягом 90 днів. Такі умови надають можливість багатьом пацієнтам безперешкодно приїжджати для проходження терапії, реабілітаційного курсу на курорті.

Купівля квитка складнощів не складе, багато сервісів дозволяють замовити його онлайн. Перевізника вибирайте правильно. Якщо у вас виникли складнощі з організацією прибуття для лікування, зверніться до МЦ ім. Мардалейшвілі. Медзаклад має спецвідділ, де вам допоможуть у вирішенні подібних питань.

Якщо у пацієнта, який звернувся до клініки, хвороба, яку неможливо лікувати у стаціонарі, персонал медцентру допоможе у виборі оптимального варіанту прибуття до Грузії, купівлі квитка, а також у виборі готелю, апартаментів. За бажанням замовляйте відвідування курортів, екскурсій, адже позитивні емоції під час захоплюючого відпочинку нададуть благотворний вплив на самопочуття.

Привабливі умови терапії у грузинській медустанові: доступна ціна, інноваційні технології

Однією з медустанов Грузії, що спеціалізуються на застосуванні базових клітин, є МЦ. iм. Мардалейшвілі. Наука давно відкрила рекреаційні можливості цього біоматеріалу, а ось активне його використання почалося нещодавно.

Клітинна терапія позитивно впливає на організм, а також має виражений лікувальний ефект. Корекція аутизму в Лозовій трансплантацією біоматеріалу змінює структуру мозку, гарантуючи високий результат терапії, що проводиться. Тому інноваційна методика у лікуванні РАС ефективніша, ніж застосування операції, консервативної терапії.

Отметим и положительное воздействие на терапию аутизма детей благоприятного климата Грузии: пейзажи, чистый воздух пляжей, удивительные термальные источники. Благодаря своеобразному микроклимату страну можно назвать огромным санаторием, что способствует скорейшему выздоровлению пациентов.

Перевагами терапії у МЦ iм. Мардалейшвілі можемо назвати:

  • Організаційне сприяння.
  • Доступні ціни.
  • Лікарі вищої кваліфікаційної категорії.
  • Використання інноваційних методів терапії.
  • Комфортні умови госпіталізації, проживання.
  • Сучасне мед. обладнання клініки.

Ознайомитись детальніше з інформацією щодо організації приїзду для лікування, а також методів, якими здійснюється корекція аутизму у дитини в Лозовій, можете на сайті autism-mmc.com. Спілкування на сайті клініки зі спеціалістами медустанови допоможе вам у вирішенні питань щодо оформлення візи, вибору житла, купівлі квитків.

Запишіться на корекцію аутизму та інших патологій на базі медичного центру ім. Мардалеiшвілі та переконайтеся у швидкому відновленні здоров’я дитини завдяки інноваційній методиці — клітинній терапії.