Аплікатор Ляпко - це унікальні вироби, які широко застосовують як у комплексній терапії, так і для профілактики великої кількості захворювань. Принцип їхньої дії полягає в стимулюванні важливих акупунктурних точок, розташованих на тілі людини голочками. Ця методика розроблена відомим лікарем рефлексотерапевтом Ляпко Н.Г. і покликана зміцнити і зберегти здоров'я.

За своїм зовнішнім виглядом аплікатори являють собою покриття з великою кількістю голочок з різних металів (цинку, міді, срібла, нікелю, заліза).

Види масажерів аплікаторів Ляпко

Аплікатор являє собою гумове покриття або валик із зафіксованими на ньому голками з різних корисних для організму людини металів.

Як правило, для виготовлення основної голки використовують мідь або залізо.

Вона може бути повністю покрита або частково іншим металом (цинком, нікелем, сріблом). Голочки розташовані на такій відстані одна від одної і зафіксовані певним чином так, що людина захищена від пошкоджень.

Обираючи пристосування за формою, Ви можете придбати килимок, пояс або валик Ляпко. Килимки здебільшого застосовуються для впливу на великі ділянки тіла, наприклад, спину, живіт, ноги. На них можна просто лежати в горизонтальному положенні, або притискати на певних ділянках тіла.

Валики Ляпко призначені для активного масажу. Його можна використовувати для стимулювання точок по всьому тілу. Він зручний для самостійного використання, але під час впливу на важкодоступні місця може знадобитися допомога іншої людини.

Пояс ефективний під час лікування болю в поперековому відділі спини, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, стимулює обмін речовин, що призводить до зменшення жирових об'ємів.

Обираючи виріб, варто враховувати, чи буде він використовуватися для лікування, профілактики або розслаблення і які функції на нього покладаються. Також не зайвим буде проконсультуватися з лікарем, він допоможе підібрати оптимальний курс лікування і вид пристосування Ляпко.