Ізраїль – країна з високим рівнем освіти та медицини, та й життя загалом. Тому часто відбувається так, що люди з єврейським корінням, які не мають громадянства цієї країни, хочуть його отримати. Такого плану дії називають «репатріація до Ізраїлю». Вона стала можливою завдяки тому, що у 50 році минулого століття Кнесет ухвалив «Закон про повернення».

Репатріація з України до Ізраїлю: яка документація необхідна?

Відразу слід зазначити, що список паперів, який знадобиться великим репатріантам, і може відрізнятися, залежно від індивідуальних особливостей того чи іншого випадку. Оскільки консул може запитати все, що вважатиме за необхідне. Але в будь-якому випадку потрібен буде їхній переклад. Тому не витрачайте час після збирання всього пакету паперів! Перейдіть за посиланням: https://perevod.agency/perevod-dokumentov/, та замовляйте послуги найкращих фахівців бюро «Атлант».

Є стандартний список документів для репатріації до Ізраїлю, і він має такий вигляд:

  • Військовий квиток (за наявності).
  • Трудова книжка.
  • Паспорт громадянина для виїзду та внутрішній.
  • Атестат, дипломи.
  • Довідка про відсутність судимості.
  • Свідоцтво про шлюб чи розлучення. Інша документація із РАГСу (батьків та заявника).
  • Свідоцтво про народження (заявника, батьків, дідусів, бабусь).

Як видно, в принципі потрібно зібрати по можливості всі документи, і іноді можуть знадобитися фото з сімейного архіву. Також варто пам'ятати про те, що кожен член сім'ї, який бажає прийняти підданство Ізраїлю, повинні бути присутніми в консульстві при поданні паперів.

Шлюб та репатріація

Іноземні піддані, які вирішили отримати громадянство Ізраїлю, замислюються над тим, як вплине сімейний стан на відповідь консула. Відповідно до поправки закону, внесеної в 1999 до Хок ха-Швут, іноземець, який одружений із жителем або жителькою Ізраїлю, не має автоматичного права отримати громадянство. Йому чи їй доведеться пройти натуралізацію, що передбачає поетапне отримання ізраїльського паспорта.

Але якщо до репатріації одного з членів сім'ї (чоловіка чи дружини) було укладено шлюб, то чоловік чи дружина отримають громадянство автоматично.

Фінансова допомога та пільги

Влада піклується про новоприбулих, виплачуючи допомогу та надаючи субсидії. Матеріальна допомога називається «кошик абсорбції», та виплачується репатріантам, які прибули до країни. Ці нарахування проводяться у суворій відповідності до кількості членів сім'ї. Перша частина виплачується в аеропорту під час проходження реєстрації. Друга частина виплат нараховується після відкриття банківського рахунку. Далі виплати провадяться протягом 7 місяців. Якщо репатріанти – люди пенсійного віку, їм виплачується щомісячна допомога по старості. Перший платіж можна отримати безпосередньо в аеропорту.

Висновок. Існує багато умов для того, щоб стати репатріантом в Ізраїлі. Тому не витрачайте марно часу, а відразу заходьте на сайт: вивчайте інформацію, і лише потім починайте збирати пакет документів.

Далі папери потрібно буде перекласти і завірити актуальним чином. Якщо співробітник бюро «Атлант» не зможе надати повну інформацію, необхідно звернутися до консульства для уточнення деталей. Але, як правило, наші фахівці знають усі тонкощі та особливості при подачі паперів на репатріацію.