Міський велосипед – це ровер для комфортних велопрогулянок містом. Він має пряму посадку, тобто кермо вище сідла, що дуже зручно саме для поїздок в міських умовах, адже в нахиленому стані, як на спортивному велосипеді, багато насолоди від такого відпочинку не отримаєш. Також у міського байка немає амортизаторів, їхню функцію виконує пружинне сидіння. Якщо ви хочете купити міський велосипед, але не знаєте що обрати, рекомендуємо ознайомитися з нашим ТОП-4 найкращих брендів міських байків.

ТОП-4 міських велосипедів: якого виробника обрати?

Міські велосипеди

Merida

Відомий у велосипедному світі бренд, який випускає різні види роверів. Міські велосипеди Merida створюються на автоматизованому виробництві, що дозволило значно знизити ціни на них для покупців. У процесі створення цих велосипедів для міста використовуються суперсучасні та технологічні роботи “Тойота”. Бренд створює ровери з дуже легкою рамою – карбон або алюміній – але при цьому вона дуже міцна. Якщо ви шукаєте відмінний велосипед, який би поєднував доступну ціну і високу якість, то рекомендуємо пильніше придивитися до модельного ряду бренду Меріда.

Marin

Каліфорнійський бренд Марін відомий у всьому світі, і тепер з ним добре ознайомлені вітчизняні велосипедисти. Чим вирізняються міські велосипеди Marin серед інших? Як мінімум, особливим урбаністичним фреймсетом і мінімалістичним дизайном, що вдало вписується в міське середовище. Особливо вдалою можна назвати модель PRESIDIO 1, яку просто обожнюють любителі велосипедних прогулянок. Це надійний велосипед з фірмовими шинами Marin Fitness, які гарантують чудове зчеплення з асфальтованою дорогою – як сухою, так і мокрою. Також серед надзвичайно вдалих моделей варто відзначити і Muirwoods – ідеальний варіант для міста.

Orbea

Цей іспанський бренд дуже популярний в Європі, а відтепер – і в Україні. І це ще один бренд, який дає пожиттєву гарантію на свої рами! Міські велосипеди Orbea збираються безпосередньо в Іспанії, що відображається на ціні – якщо порівнювати з тими брендами, які збирають свої байки в країнах сходу, то ціна на Орбеа може бути на відсотків 10-15 вищою. Але ж і різниця в якості зборки є – якщо ви придбаєте собі цей іспанський велосипед, ви відразу помітите, наскільки якісно він зроблений! Навіть міські моделі здатні розвивати пристойну швидкість, так що в деяких аспектах вони можуть конкурувати зі спортивними велобайками.

Dorozhnik

А це вже український представник у нашому топі! Міські велосипеди Dorozhnik лаконічні, прості та базово укомплектовані. Тобто, конструкторам вдалося створити такі велосипеди, в яких просто нічому ламатися! Що робить їх ідеальними для подарунку, наприклад, дітям. В лінійці Дорожника є чоловічі, жіночі, дитячі моделі, окремо хотілося б згадати лінійку Ретро, велосипеди якої виконані у відповідному стилі – але виглядає дуже класно! Якщо вам потрібен простий і недорогий велобайк для міста – чому б не розглянути варіант з Dorozhnik!?

Як обрати міський велосипед?

В першу чергу, при виборі потрібно відштовхуватися від зросту велосипедиста. Для зручності наведемо таблицю розмірів.

Зріст, см Рама, см Рама, ум. од.
144-155 33-36 XS
158-172 38-40 S
168-182 43-47 M
178-190 48-52 L
188-200 55-58 XL
200-210 59-62 XXL

Правильно підібраний велосипед по зросту – це найголовніше. Далі ви можете зважати на такі нюанси, наприклад, як кількість швидкостей. Якщо у вас прогулянки переважно по рівнинній місцевості, то багато швидкостей навряд знадобиться. А от якщо ваше місто на пагорбах, то опція перемикання швидкостей зайвою не буде. І ще один важливий момент – зверніть увагу на сидіння. Від його зручності не в останню чергу залежить комфорт поїздок. Найліпший варіант – звернутися до консультанта. Не соромтеся цього, як правило, вони зацікавлені у тому, щоб підібрати дійсно підходящий для вас велосипед.

Джерело: https://unisport.ua/gorodskiedorozhnye-velosipedy/.