Організований трансфер «Київ – Яремче» https://mega-trans.com.ua/transfer-kiyv-yaremche/ від компанії Mega Trans допоможе зручно дістатись до популярного курорту в Івано-Франківській області. Щоб подорож для пасажирів пройшла безтурботно і не викликала відчуття втоми, залучаються надійні автобуси, мікроавтобуси, мінівени та навіть ексклюзивний легковий транспорт.

Переваги трансферу між Києвом та Яремче

Переваги трансферу між Києвом та Яремче

Поїздка до прикарпатського курорту Яремче викликає сподівання про яскраві емоції і враження, але це можливо лише якщо грамотно організувати трансфер зі столиці. В іншому випадку, переміщення в душному, заповненому автобусі, в якому неможливо зручно розташуватись, призводить до болю у спині, виснаження та інших проблем. Щоб цього уникнути, варто замовити автобус «Київ – Яремче» від Mega Trans. Співпраця з цією компанією надасть вам наступні плюси:

  • підбір оптимального виду транспорту – залежно від кількості людей в туристичній групі можна замовити мінівени чи автобуси місткістю від 1 до 80 пасажирів;
  • безпечність – до роботи залучаються водії з багаторічним досвідом, які відповідально ставляться до своїх задач;
  • ексклюзивність – за потреби можна орендувати «Мерседес» Е-класу з водієм для вільного та зручного переміщення.

Компанія Mega Trans має чималий досвід в організації екскурсійних турів, відряджень, корпоративних поїздок або індивідуальних туристичних подорожей. В автопарку знаходяться лише перевірені транспортні засоби, які відповідають нормам за комфортом та безпекою. Вони проходять регулярне технічне обслуговування, тому в їх справності немає сумнівів.

Варіанти транспорту для поїздки

Різні варіанти підбираються залежно від кількості людей, що буде транспортуватись до Яремче. Можна вибрати між наступними пропозиціями:

  • легковий автомобіль з водієм – чудовий варіант для сімейних подорожей чи поїздок у компанії до трьох людей;
  • мікроавтобуси Mercedes-Benz Sprinter – для перевезення до 24 пасажирів;
  • автобус Київ – Яремче Mercedes-Benz моделей Tourismo та Travego – для трансферів груп на 30-60 людей;
  • модель SETRA – найбільший варіант у автопарку, який дозволить перевезти 80 пасажирів.

Всі автобуси та мікроавтобуси обладнані комплексом елементів для зручної поїздки. До нього входять комфортабельні відкидні крісла, кондиціонер, ТВ, місткий багажний відсік, ремені безпеки, автономна система опалення, шкіряна оббивка сидінь тощо. Завдяки цьому тривала поїздка з Києва до Яремче пройде непоміченою та не викличе у пасажирів жодного дискомфорту. Створені гарні умови як для дорослих, так і для дітей.