Басейн поруч з котеджем – довершуючий штрих у ланшафтному дизайні. Але багато хто відмовляється від встановлення, вважаючи вартість будівництва басейну неприпустимо високою. Як тільки з’явилися композитні (скловолоконні) басейни в Харкові, ситуація змінилася. Вони пропонують унікальне поєднання якості, довговічності та доступної ціни, роблячи мрію про власну оазу реальністю для всіх.

Вигоди басейну зі скловолокна

1.      Швидка та проста установка.

Скловолоконні басейни монтуються за короткий проміжок часу через відсутність тривалих будівельних робіт. Чаша з композиту постачається у готовому вигляді, її потрібно лише встановити на підготовлену основу. Це значно скорочує термін будівництва, який може тривати лише 2-3 тижні. В компанії POSH POOLS встановлюють композитні басейни досвідчені майстри протягом 15 років, якістю робіт задоволені сотні клієнтів. Компанія пропонує варіанти для приватного користування, так і басейни для готелів, спа-комплексів.

2.      Доступна ціна.

Відсутність складних будівельних робіт, необхідних для бетонних або поліпропіленових басейнів робить скловолоконні конструкції більш доступними. Замовник не платить за дорогі матеріали, робочу силу та спеціальну техніку, необхідну для бетонування та гідроізоляції.

3.      Довговічність.

Композит показав себе як довговічний матеріал, не дивно, що він використовується в авіаконструюванні та суднобудуванні. Скловолоконна плита не боїться механічних пошкоджень, перепадів температури, хімічних речовин та ультрафіолетового випромінювання. Скловолоконні басейни служать десятки років, не вимагаючи ремонту та зберігаючи свій ідеальний зовнішній вигляд.

4.      Низькі витрати на обслуговування.

Верхній шар композиту не поглинає бруд і дозволяє рости водоростям. Це робить догляд за басейном простим і потребує мінімум вкладень.

Переваги композитного басейну в порівнянні з іншими видами очевидні. Бетонні басейни вимагають тривалих будівельних робіт, за які доведеться викласти чималу купу грошей. Бетон пористий, тому потребує регулярної гідроізоляції та ремонту. Поліпропіленові басейни хоч і більш дешевий варіант, але не такий міцний та довговічний, як скловолокно. Поліпропілен схильний до деформації та боїться ультрафіолетового випромінювання.

Скловолоконні басейни – це ідеальне рішення для тих, хто хоче мати власний басейн на дачі, але не хоче переплачувати за будівництво та обслуговування.