Якщо людині подобаються ігри про античність та міфічних істот, гемблінгова студія Stakelogic підготувала сюрприз. Це нова слот-машина Stone Gaze of Medusa, що має каскадні виплати, множники та функцію покупки бонусу. Дії відбуватимуться на сітці 6х5, де можна зібрати комбінації від 8 та більше позначок.

Відповідна гра має високий показник волатильності та середню віддачу у 96%. Але почати власний шлях у світі Горгони можна зі ставок 0.10 - 50 кредитів на обертання. У підсумку, є шанс виграти до х10 000. Слот можливо протестувати й безкоштовно, наприклад на vip casino вхід, де пропонується портфоліо з понад 1000 різних консолей.

Оформлення та особливості початкових рівнів

Stone Gaze of Medusa має доволі знайоме давньогрецьке оформлення, але головний персонаж чатує на тлі зруйнованого міста. Також, Медуза розташована праворуч від ігрового поля і потрапляє до нього у якості символу скатера. Щодо інших іконок, під час гри з’являтимуться:

  • Фіолетові, зелені, сині, помаранчеві та червоні дорогоцінні камені, що надають від х2.5 до х7.5;
  • Кинджал, чаша, шолом та щит з оплатою х10 - х50;
  • Хоча дикого малюнка у грі не передбачено, вона має символи множників та додаткової потужності.

Цікаво, що тут можливо збирати комбінації до 15 символів і всі вони будуть змінюватися достатньо швидко. Також, гру можна запустити у браузерах комп’ютера, планшета або смартфона. При цьому, вона має цікаві бонуси, які приємно отримувати під час безкоштовних або платних сесій.

Які бонусні раунди Stakelogic пропонує у новому слоті

Попри постійні та несподівані каскади, Medusa має змогу надати й інші чудові подарунки. До прикладу, у Stone Gaze можна отримати додатковий множник від х2 до х1 000. Їх відмінність полягає у тому, що вони здатні спрацьовувати, як під час базових обертів, так й фріспінів. До того ж, відповідні коефіцієнти додаються до наявного загального множника, що збільшує прибуток.

Щодо іконок потужності, або так званих “символів влади”, вони поділені на три рівні. Сила першого рівня перетворює на каміння і прибирає з поля одну позначку власного роду, другого - 1-2 символи, а третього - до трьох зображень. Ці оригінальні осередки можуть з’явитися у будь-якій позиції сітки, незалежно від поточного раунду.

І наостанок, за умови появи 4, 5 або 6 іконок Горгони, людині присуджується 10, 15 або 30 безкоштовних спінів. Коли іконки множників потрапляють на сітку, вони долучаються до глобального значення, яке у кінці туру додається до виграшу. А, з найцікавішого тут є те, що фріспіни можливо продовжити, якщо знову зібрати відповідну кількість скатерів. Також, гра дозволяє окремо купувати цей раунд за х100 від ставки.