Сергій Чернов: «Сучасний політик має бути досвідченим та грамотним практиком»

21 липня в Україні відбудуться позачергові парламентські вибори-2019. На Харківщині вибори пройдуть на 14 округах.

Сергій Чернов – кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №179. Округ охоплює Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони, а також місто Лозова.

Яка основна мета Вашої участі у парламентських виборах?

- Сфера моєї діяльності пов’язана з постійним спілкуванням з мешканцями Харківської області. Я дуже добре знаю, що і в якому районі відбувається, знаю проблеми і досягнення, знаю селян в обличчя. Багато років я щоденно беру участь в житті нашого краю і з власного досвіду чітко розумію, в якому напрямку треба рухатись далі.

У своїй передвиборній програмі я написав:

«Мир, стабільність, розвиток – державі!

Добробут та упевненість у майбутньому – кожній людині!»

Що сьогодні Ви вкладаєте в поняття «Європейська країна»?

- Для мене Європейська країна – це Україна. Держава з унікальним географічним положенням, багатими природними ресурсами та населенням, яке прагне та спроможне творити для себе успішне майбутнє.

Повернення до мирного життя, подолання розколу у суспільстві, сталий розвиток економіки, викоренення корупції та децентралізація – умови, за яких Україна має посісти гідне місце у європейській та світовій спільноті, забезпечити громадянам достойне життя та нові можливості.

Європейська інтеграція, як спосіб розбудови успішної та міцної держави, має стати загальнонаціональним консенсусом.

Щоб Ви назвали гарантією безпеки держави?

- Україна – єдина, унітарна, суверенна держава. Гарантією безпеки держави має стати зважена та послідовна зовнішня політика, з пріоритетом національних інтересів, та пореформовані сучасні збройні сили.

Автономна Республіка Крим – частина суверенної території України. Відновлення цілісності держави, повернення тимчасово окупованої території України – Криму, окремих районів Донецької та Луганської областей мають відбуватися виключно у мирному руслі.

Якими будуть Ваші перші кроки на посту народного депутата України?

- Це питаннявнутрішньої політики та економічного зростання.

Задача №1 – зупинити трудову міграцію. Створити належні умови, щоб активні, працездатні люди могли направити здібності та енергію на благо своїх сімей, громад, регіону, держави, отримувати за це гідне винагородження, бачити перспективи для розвитку в Україні.

Забезпечити державну підтримку провідних промислових підприємств та наукової спільноти. Створити умови розвитку наукомісткого виробництва з високою доданою вартістю. Підтримка IT-сектору, як стратегічної галузі, орієнтованої на майбутнє.

Протягом багатьох років я роблю акцент на відродженні села, сприянні пріоритетного розвитку аграрного сектору, запровадженні інноваційних підходів та сучасних технологій. Цим планую займатись і надалі. Українське сільське господарство має гарантувати продовольчу безпеку держави, бути локомотивом для інших галузей економіки – переробної, машинобудівної промисловості, спеціалізованих наукових закладів. Вкрай важливе переведення аграрного сектору з сировинного виробництва до товарного через розвиток вітчизняної переробної промисловості.

Створення сприятливого ділового клімату, спрощення дозвільної системи, встановлення чітких, зрозумілих «правил гри» для бізнесу. Постійно закликаю до залучення іноземних інвесторів, зацікавлених працювати в Україні. Головна мета – створення нових робочих місць, зростання добробуту населення та економічний розвиток.

Викоренення корупції через унеможливлення отримання неправомірної вигоди та формування ефективного громадського контролю.

Реформування місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою на принципах Європейської хартії місцевого самоврядування, децентралізація. Розбудова європейської моделі державного управління, із спроможними та самодостатніми громадами, потужним місцевим самоврядуванням, демонтаж залишків командно-адміністративної системи в управлінні. Повна підзвітність представницьких органів влади виборцям.

Чи маєте Ви план розвитку сфери соціального захисту населення?

- З цього треба починати! Зокрема, підвищення рівня соціального захисту та надання якісних адміністративних послуг.

Мінімальні зарплата та пенсія в Україні – не нижчі за прожитковий мінімум. Гарантія соцзахисту малозахищених верств населення. Підтримка учасників бойових дій та вимушених переселенців.

Реформування системи охорони здоров’я. Протягом останніх років я особисто контролюю сферу розвитку медицини на селі та слідкую за забезпеченням рівного доступу громадян до сучасних медичних послуг. Розумію необхідність створення гідних умов та оплати праці в цій галузі.

Розвиток освіти та науки – є найважливішим ресурсом держави і має бути доступний всім!

Сергію Івановичу, Ви один з найдосвідченіших політиків Харківщини, проте в Україні спостерігається тенденція участі у виборах людей, далеких, за сферами своєї діяльності, від політичних процесів.

- Я не хочу нікого образити, напевно серед них є дійсно майбутні талановиті політики. Але переконаний, що це велика ілюзія. Людина, яка не має відповідного досвіду та освіти не зможе якісно виконувати такі серйозні обов’язки. Розумію, виборці втомилися від політиків, очікування від роботи яких іноді мало себе виправдовують, проте повірте – система державного управління дуже складна в усіх сферах: економіці, правоохоронній, соціальній та інших. І поки людина в цьому почне розбиратися – мине багато дорогоцінного часу. Вважаю, що більш правильним для громадян буде зосередитись на лише на виборі політика, а передусім на виборі програми розвитку і розбудови свого краю. При чому така програма має нагадувати не «мрію», а реальний, виважений і послідовний план.

Які основні тези Вашої передвиборної програми?

- Формування вільного демократичного суспільства, гарантія прав та свобод кожної людини. Чесність, відповідальність та відкритість. Саме за такими принципами я працюватиму заради процвітання рідного краю та всієї держави.!

Довідково

Сергій Іванович Чернов народився 22 серпня 1961 року в місті Красноград Харківської області, громадянин України. Освіта вища. Безпартійний.

Голова Харківської обласної ради.

Президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад». Президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Представник України уБюро CORLEAP (Конференції місцевих та регіональних влад країн Східного партнерства).

парламентские выборы кандидаты в депутаты округ №179
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Пока еще никто не оценил
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
В первую неделю месяца, с 2 по 8 декабря, мы подготовили и выпустили для наших читателей 30 новостей на различную тематику. Из них мы выбрали самые значимые статьи, которые оказали влияние на жизнь и развитие города. Вашему вниманию мы предлагаем ТОП-5 событий этой недели. 1. В первый день недели лозовской городской глава Сергей Зеленский удостоился почетной награды от Верховной Рады Украины. Какую награду получил мэр и где проходило награждение читайте зд...
Общество
В пятницу, 6 декабря, в Украине отмечают День Вооруженных сил. В Лозовой к этой дате организовали праздничный концерт для военнослужащих. Торжества проходили в городском Дворце культуры.  Воинов поздравляли руководители города и района. В честь праздника мэр Сергей Зеленский и глава РГА Ашот Керопов наградили воинов почетными грамотами и поблагодарили за защиту нашей земли. Также церемонию награждения провели командир батальона "Донбасс-Украина", полковник...
Общество
На 78 сессии Лозовского городского совета стало известно, что из госбюджета получена субвенция для зарплат лозовских учителей в размере 2 миллионов 600 тысяч гривен. Но сложности с финансированием сферы образования Лозовой остаются. Чтобы закрыть дефицит средств по зарплате педагогов еще потребуется изыскать 9 миллионов 400 тысяч. Городской глава Сергей Зеленский подчеркнул, что Лозовская ОТГ рассчитывает на дальнейшую помощь властей Харьковщины, так как п...
Общество
Глава Харьковской областной государственной администрации Алексей Кучер, 7 декабря, с рабочим визитом посетил Лозовую. Целью приезда главы Харьковщины были - соблюдение правил пожарной безопасности в учреждениях образования, культуры и других местах массового скопления людей, особенно там где много детей, сообщается на сайте лозовского горсовета. Проверку руководитель области проводит по поручению Президента Украины. Алексей Кучер в ходе визита ознакомился...
Спорт
В Киеве 6 декабря завершились соревнования по вольной борьбе на Кубок Украины 2019 года среди мужчин и женщин. Неплохо выступила на борцовском ковре наша землячка Кристина Малявка, которая завоевала 3 место. Кристина является чемпионкой Украины и призеркой Европы среди юниоров. Таким образом, завоевание бронзовой медали для Кристины Малявки стало первым во взрослой категории.   По словам одного из тренеров Кристины Малявки, Аркадия Илиметова, это отличный...
Общество
В бюджет Лозовской ОТГ поступила государственная медицинская субвенция для больных на диабет. Об этом стало известно на сессии Лозовского городского совета 6 декабря. Начальник управления финансов горсовета Татьяна Мосенцева заявила о поступлении 1 миллиона 150 тысяч гривен для больных сахарным диабетом. Таким образом государство выполнило свои обязательства по финансированию программы «Доступні ліки» на 2019 год. Ранее сайт 05745com.ua писал, что в ноябре...
Криминал
Областная прокуратура направила в суд для дальнейшего рассмотрения обвинительный акт относительно жителя Харьковщины, который пытался совершить терракт на Краснопавловском водохранилище. Мужчину подозревают в подготовке диверсии на комплексе водоподготовки "Днепр" КП "Харьковводоканал" сообщают на сайте прокуратуры области.  Как мы сообщали ранее, в июне этого года оперативники спецподразделения СБУ "А" задержали подозреваемого во время попытки установки и...
Общество
Горячая линия для людей с инвалидностью уже начала свою работу. Отныне каждый человек с особыми потребностями может позвонить по номеру 15 -39 и сообщить оператору о своей проблеме сообщают на сайте Минсоцполитики.  Помимо этого согласно информации Министерства, при распределении государственного бюджета 2019 года правительство выделило 787 миллионов гривен для обеспечения людей с инвалидностью техническими средствами реабилитации. Эти средства уже направи...
Криминал
Вчера, 5 декабря, состоялось очередное заседание по делу Аретема Песиголовца. Лозовской горрайонный суд решал вопрос о продлении меры пресечения обвиняемому, поскольку избранные ранее 2 месяца предварительного заключения подошли к концу.  Сторона обвинения настаивала на продолжении ареста обвиняемого, указав наличие рисков укрывательства от правосудия и препятствования судебному рассмотрению. Прокурор обратил внимание суда на тяжесть преступления и значите...