Сергій Чернов: «Сучасний політик має бути досвідченим та грамотним практиком»

21 липня в Україні відбудуться позачергові парламентські вибори-2019. На Харківщині вибори пройдуть на 14 округах.

Сергій Чернов – кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №179. Округ охоплює Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони, а також місто Лозова.

Яка основна мета Вашої участі у парламентських виборах?

- Сфера моєї діяльності пов’язана з постійним спілкуванням з мешканцями Харківської області. Я дуже добре знаю, що і в якому районі відбувається, знаю проблеми і досягнення, знаю селян в обличчя. Багато років я щоденно беру участь в житті нашого краю і з власного досвіду чітко розумію, в якому напрямку треба рухатись далі.

У своїй передвиборній програмі я написав:

«Мир, стабільність, розвиток – державі!

Добробут та упевненість у майбутньому – кожній людині!»

Що сьогодні Ви вкладаєте в поняття «Європейська країна»?

- Для мене Європейська країна – це Україна. Держава з унікальним географічним положенням, багатими природними ресурсами та населенням, яке прагне та спроможне творити для себе успішне майбутнє.

Повернення до мирного життя, подолання розколу у суспільстві, сталий розвиток економіки, викоренення корупції та децентралізація – умови, за яких Україна має посісти гідне місце у європейській та світовій спільноті, забезпечити громадянам достойне життя та нові можливості.

Європейська інтеграція, як спосіб розбудови успішної та міцної держави, має стати загальнонаціональним консенсусом.

Щоб Ви назвали гарантією безпеки держави?

- Україна – єдина, унітарна, суверенна держава. Гарантією безпеки держави має стати зважена та послідовна зовнішня політика, з пріоритетом національних інтересів, та пореформовані сучасні збройні сили.

Автономна Республіка Крим – частина суверенної території України. Відновлення цілісності держави, повернення тимчасово окупованої території України – Криму, окремих районів Донецької та Луганської областей мають відбуватися виключно у мирному руслі.

Якими будуть Ваші перші кроки на посту народного депутата України?

- Це питаннявнутрішньої політики та економічного зростання.

Задача №1 – зупинити трудову міграцію. Створити належні умови, щоб активні, працездатні люди могли направити здібності та енергію на благо своїх сімей, громад, регіону, держави, отримувати за це гідне винагородження, бачити перспективи для розвитку в Україні.

Забезпечити державну підтримку провідних промислових підприємств та наукової спільноти. Створити умови розвитку наукомісткого виробництва з високою доданою вартістю. Підтримка IT-сектору, як стратегічної галузі, орієнтованої на майбутнє.

Протягом багатьох років я роблю акцент на відродженні села, сприянні пріоритетного розвитку аграрного сектору, запровадженні інноваційних підходів та сучасних технологій. Цим планую займатись і надалі. Українське сільське господарство має гарантувати продовольчу безпеку держави, бути локомотивом для інших галузей економіки – переробної, машинобудівної промисловості, спеціалізованих наукових закладів. Вкрай важливе переведення аграрного сектору з сировинного виробництва до товарного через розвиток вітчизняної переробної промисловості.

Створення сприятливого ділового клімату, спрощення дозвільної системи, встановлення чітких, зрозумілих «правил гри» для бізнесу. Постійно закликаю до залучення іноземних інвесторів, зацікавлених працювати в Україні. Головна мета – створення нових робочих місць, зростання добробуту населення та економічний розвиток.

Викоренення корупції через унеможливлення отримання неправомірної вигоди та формування ефективного громадського контролю.

Реформування місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою на принципах Європейської хартії місцевого самоврядування, децентралізація. Розбудова європейської моделі державного управління, із спроможними та самодостатніми громадами, потужним місцевим самоврядуванням, демонтаж залишків командно-адміністративної системи в управлінні. Повна підзвітність представницьких органів влади виборцям.

Чи маєте Ви план розвитку сфери соціального захисту населення?

- З цього треба починати! Зокрема, підвищення рівня соціального захисту та надання якісних адміністративних послуг.

Мінімальні зарплата та пенсія в Україні – не нижчі за прожитковий мінімум. Гарантія соцзахисту малозахищених верств населення. Підтримка учасників бойових дій та вимушених переселенців.

Реформування системи охорони здоров’я. Протягом останніх років я особисто контролюю сферу розвитку медицини на селі та слідкую за забезпеченням рівного доступу громадян до сучасних медичних послуг. Розумію необхідність створення гідних умов та оплати праці в цій галузі.

Розвиток освіти та науки – є найважливішим ресурсом держави і має бути доступний всім!

Сергію Івановичу, Ви один з найдосвідченіших політиків Харківщини, проте в Україні спостерігається тенденція участі у виборах людей, далеких, за сферами своєї діяльності, від політичних процесів.

- Я не хочу нікого образити, напевно серед них є дійсно майбутні талановиті політики. Але переконаний, що це велика ілюзія. Людина, яка не має відповідного досвіду та освіти не зможе якісно виконувати такі серйозні обов’язки. Розумію, виборці втомилися від політиків, очікування від роботи яких іноді мало себе виправдовують, проте повірте – система державного управління дуже складна в усіх сферах: економіці, правоохоронній, соціальній та інших. І поки людина в цьому почне розбиратися – мине багато дорогоцінного часу. Вважаю, що більш правильним для громадян буде зосередитись на лише на виборі політика, а передусім на виборі програми розвитку і розбудови свого краю. При чому така програма має нагадувати не «мрію», а реальний, виважений і послідовний план.

Які основні тези Вашої передвиборної програми?

- Формування вільного демократичного суспільства, гарантія прав та свобод кожної людини. Чесність, відповідальність та відкритість. Саме за такими принципами я працюватиму заради процвітання рідного краю та всієї держави.!

Довідково

Сергій Іванович Чернов народився 22 серпня 1961 року в місті Красноград Харківської області, громадянин України. Освіта вища. Безпартійний.

Голова Харківської обласної ради.

Президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад». Президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Представник України уБюро CORLEAP (Конференції місцевих та регіональних влад країн Східного партнерства).

парламентские выборы кандидаты в депутаты округ №179
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Культура
Лозівський Палац культури влаштовує флешмоб «Подаруй сонце Україні» до Дня Незалежності України. Приєднатися до нього запрошують усіх бажаючих жителів Лозівської громади. Акція стартує 14 серпня і триватиме до 20 серпня. За умовами флешмобу, на аркуші треба намалювати соняшник і зробити разом з малюнком фото. Світлину треба надіслати у групу Лозівського міського Палацу культури у Фейсбук. Вітальний колаж з фотографіями учасників з`явиться у групі Палацу к...
Різне
Координационный центр по оказанию вторичной правовой помощи презентовал новое мобильное приложение «Бесплатная правовая помощь». Лозовчане, которые установят приложение, смогут бесплатно получить любую юридическую консультацию в онлайн-режиме, сообщают в Первомайском местном центре по оказанию бесплатной правовой помощи.  С помощью приложения можно: автоматически позвонить на единый номер системы бесплатной правовой помощи (БПП) — 0-800-21-31-03 и получить...
Різне
Лозовчане сообщают о больших очередях в городской поликлинике. В соцсетях 11 августа появился пост с фотографией, на которой видна очередь в регистратуру «голубой поликлиники». Сайт 05745.com.ua решил узнать, почему возникают очереди на запись к узким специалистам и каким еще способом можно попасть на приём к врачу. Лозовчане жалуются на очередь в регистратуру к докторам узкой специализации. Чтобы записать ребенка к окулисту, одна из мам в очереди простоял...
Новини компаній
Август – самое время готовится в школу. Детям – морально, а родителям – финансово. Чтобы сэкономить ваши время и деньги, мы подготовили для спецпроект «Все, что нужно школьнику к 1 сентября». Это мини-гид по самым нужным и качественным вещам и принадлежностям для школьника. Мы также не забыли про букет для учителя :) Магазин «Бюрократ» Магазин «Кука-Цяця» Магазины «ANDI», 35, 37, 40 Цветочный магазин «Амадей» Магазин «Бюрократ» В магазине «Бюрократ» широки...
Різне
Для одиноких мам и малообеспеченных семей  22 июля Кабмин утвердил новый алгоритм назначения пособий. Об этом на своей странице в Facebook сообщило Управление труда и соцзащиты населения Лозовского горсовета. Кроме этого, правительство утвердило единую методику расчета совокупного дохода для назначения всех соцпособий и субсидий. Расчёт среднемесячного совокупного дохода Период дохода, будут учитывать при определении размера помощи на детей одиноким мамам...
Різне
Новые временные сооружения с автобусными остановками в Лозовой установит ООО «Тютюнова Компанія Слобожанщини». Такое решение приняли на заседании исполнительного комитета Лозовского горсовета 11 августа. В остановках будут продавать продукты, сигареты, алкоголь, а также будут банкомат и бесплатный Wi-Fi. Таких остановок по городу будет 8, сообщила главный архитектор Лозовой Инна Кошляк. Временные сооружения с автобусными остановками появятся: по ул. Машино...
Здоров'я
Четверо человек с диагнозом «коронавирус» лечатся в Лозовской инфекционной больнице. Об этом 11 августа сообщили на сайте Лозовского горсовета. По данным сайта, всего на Лозовщине коронавирусом заболели 30 человек, из них: 24 человека выздоровели; 4 человека находятся на лечении; 2 человек умерли. На борьбу с коронавирусом лозовские медики получили 6,7 миллионов гривен. Средства распределяют на доплаты медикам, приобретение нового оборудования, покупку а...
Суспільство
В Лозовой определились, как в этом году будут отмечать День Независимости Украины. Решение о мероприятиях принял исполнительный комитет Лозовского горсовета 11 августа. Массовых мероприятий в этом году проводить не будут. Анонс мероприятий ко Дню Независимости Украины (21, 22 и 24 августа).    Анонс мероприятий: сайт Лозовского горсовета   Читайте также: Приз за каравай: в Лозовой приглашают принять участие в фотоконкурсе ко Дню независимости Родники Лозо...
Новини компаній
В какую комбинацию может вылиться смесь детского увлечения хендмейдом и диплом математика, откуда ждать вдохновения, как колдовать в домашних условиях рассказывает графический дизайнер Наталья Белоусова. Когда ты поняла, что тебе нравится быть дизайнером и почему тебе это нравится? Такого дня, чтобы я проснулась и поняла, что пора в дизайн, не было. Скорее, я бессознательно и не спеша к этому шла с детства. Где-то с первого по четвертый класс я буквально п...