Сергій Чернов: «Сучасний політик має бути досвідченим та грамотним практиком»

21 липня в Україні відбудуться позачергові парламентські вибори-2019. На Харківщині вибори пройдуть на 14 округах.

Сергій Чернов – кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №179. Округ охоплює Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони, а також місто Лозова.

Яка основна мета Вашої участі у парламентських виборах?

- Сфера моєї діяльності пов’язана з постійним спілкуванням з мешканцями Харківської області. Я дуже добре знаю, що і в якому районі відбувається, знаю проблеми і досягнення, знаю селян в обличчя. Багато років я щоденно беру участь в житті нашого краю і з власного досвіду чітко розумію, в якому напрямку треба рухатись далі.

У своїй передвиборній програмі я написав:

«Мир, стабільність, розвиток – державі!

Добробут та упевненість у майбутньому – кожній людині!»

Що сьогодні Ви вкладаєте в поняття «Європейська країна»?

- Для мене Європейська країна – це Україна. Держава з унікальним географічним положенням, багатими природними ресурсами та населенням, яке прагне та спроможне творити для себе успішне майбутнє.

Повернення до мирного життя, подолання розколу у суспільстві, сталий розвиток економіки, викоренення корупції та децентралізація – умови, за яких Україна має посісти гідне місце у європейській та світовій спільноті, забезпечити громадянам достойне життя та нові можливості.

Європейська інтеграція, як спосіб розбудови успішної та міцної держави, має стати загальнонаціональним консенсусом.

Щоб Ви назвали гарантією безпеки держави?

- Україна – єдина, унітарна, суверенна держава. Гарантією безпеки держави має стати зважена та послідовна зовнішня політика, з пріоритетом національних інтересів, та пореформовані сучасні збройні сили.

Автономна Республіка Крим – частина суверенної території України. Відновлення цілісності держави, повернення тимчасово окупованої території України – Криму, окремих районів Донецької та Луганської областей мають відбуватися виключно у мирному руслі.

Якими будуть Ваші перші кроки на посту народного депутата України?

- Це питаннявнутрішньої політики та економічного зростання.

Задача №1 – зупинити трудову міграцію. Створити належні умови, щоб активні, працездатні люди могли направити здібності та енергію на благо своїх сімей, громад, регіону, держави, отримувати за це гідне винагородження, бачити перспективи для розвитку в Україні.

Забезпечити державну підтримку провідних промислових підприємств та наукової спільноти. Створити умови розвитку наукомісткого виробництва з високою доданою вартістю. Підтримка IT-сектору, як стратегічної галузі, орієнтованої на майбутнє.

Протягом багатьох років я роблю акцент на відродженні села, сприянні пріоритетного розвитку аграрного сектору, запровадженні інноваційних підходів та сучасних технологій. Цим планую займатись і надалі. Українське сільське господарство має гарантувати продовольчу безпеку держави, бути локомотивом для інших галузей економіки – переробної, машинобудівної промисловості, спеціалізованих наукових закладів. Вкрай важливе переведення аграрного сектору з сировинного виробництва до товарного через розвиток вітчизняної переробної промисловості.

Створення сприятливого ділового клімату, спрощення дозвільної системи, встановлення чітких, зрозумілих «правил гри» для бізнесу. Постійно закликаю до залучення іноземних інвесторів, зацікавлених працювати в Україні. Головна мета – створення нових робочих місць, зростання добробуту населення та економічний розвиток.

Викоренення корупції через унеможливлення отримання неправомірної вигоди та формування ефективного громадського контролю.

Реформування місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою на принципах Європейської хартії місцевого самоврядування, децентралізація. Розбудова європейської моделі державного управління, із спроможними та самодостатніми громадами, потужним місцевим самоврядуванням, демонтаж залишків командно-адміністративної системи в управлінні. Повна підзвітність представницьких органів влади виборцям.

Чи маєте Ви план розвитку сфери соціального захисту населення?

- З цього треба починати! Зокрема, підвищення рівня соціального захисту та надання якісних адміністративних послуг.

Мінімальні зарплата та пенсія в Україні – не нижчі за прожитковий мінімум. Гарантія соцзахисту малозахищених верств населення. Підтримка учасників бойових дій та вимушених переселенців.

Реформування системи охорони здоров’я. Протягом останніх років я особисто контролюю сферу розвитку медицини на селі та слідкую за забезпеченням рівного доступу громадян до сучасних медичних послуг. Розумію необхідність створення гідних умов та оплати праці в цій галузі.

Розвиток освіти та науки – є найважливішим ресурсом держави і має бути доступний всім!

Сергію Івановичу, Ви один з найдосвідченіших політиків Харківщини, проте в Україні спостерігається тенденція участі у виборах людей, далеких, за сферами своєї діяльності, від політичних процесів.

- Я не хочу нікого образити, напевно серед них є дійсно майбутні талановиті політики. Але переконаний, що це велика ілюзія. Людина, яка не має відповідного досвіду та освіти не зможе якісно виконувати такі серйозні обов’язки. Розумію, виборці втомилися від політиків, очікування від роботи яких іноді мало себе виправдовують, проте повірте – система державного управління дуже складна в усіх сферах: економіці, правоохоронній, соціальній та інших. І поки людина в цьому почне розбиратися – мине багато дорогоцінного часу. Вважаю, що більш правильним для громадян буде зосередитись на лише на виборі політика, а передусім на виборі програми розвитку і розбудови свого краю. При чому така програма має нагадувати не «мрію», а реальний, виважений і послідовний план.

Які основні тези Вашої передвиборної програми?

- Формування вільного демократичного суспільства, гарантія прав та свобод кожної людини. Чесність, відповідальність та відкритість. Саме за такими принципами я працюватиму заради процвітання рідного краю та всієї держави.!

Довідково

Сергій Іванович Чернов народився 22 серпня 1961 року в місті Красноград Харківської області, громадянин України. Освіта вища. Безпартійний.

Голова Харківської обласної ради.

Президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад». Президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Представник України уБюро CORLEAP (Конференції місцевих та регіональних влад країн Східного партнерства).

парламентские выборы кандидаты в депутаты округ №179
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Спорт
Сегодня, 23 июля, заслуженный мастер спорта международного класса лозовчанин Василий Сорокин, провел первый бой на Чемпионате мира по тайскому боксу. Бой на завершился победой нашего земляка. Соревнование проходит на родине этого вида спорта в столице Тайланда Бангкоке. Чемпионат начался 19 июля и продлится ещё 2 дня .  Василий Сорокин воспитанник тренера Владимира Полевикова, члена Лозовской Федерации тайландского бокса. Василий уже удостоился титула Чемп...
Общество
В Лозовой с 19 по 21 июля волонтёры общественной организации "Маємо право-2" провели массовую стерилизацию животных.  С помощью команды профессиональных ловцов, специалистов в области ветеринарной медицины "Добрый дом", руководителем которого является Ирина Подвойская, за 3 дня стерилизовали 48 собак (из них 45 бездомных) и 9 кошек. Таким образом предотвратили рождение примерно 600 щенков и 90 котят, пишет на своей странице в Facebook волонтёр и координато...
Криминал
В прошлую среду, 17 июля, Лозовской горраонный суд избрал меру пресечения в виде содержания под стражей бывшему сотруднику полиции. 37-летний лозовчанин подозревается в сбыте прекурсоров для наркотических веществ. Об этом сообщили в Лозовской прокуратуре. "Ещё в 2016 году  он совершил злостное хулиганство с нанесением телесных повреждений двум женщинам. Потом, пребывая на скамье подсудимых, он был уличен в сбыте прекурсоров.  Ему тогда избрали санкцию в ви...
Общество
Правительство совместно с центром предоставления бесплатной правовой помощи создали новую инициативу "Честная платежка", а также информационную кампанию  "Я имею право на честную платежку". Все это проходит в рамках проекта "Я имею право".  В Минюсте разработали четкие алгоритмы, которые помогут потребителям защитить свои права в коммунальной сфере. Гражданам объясняют, что делать в случае получения нечестной квитанции и как добиться перерасчёта стоимости...
Спорт
Закончился первый круг открытого Чемпионата Лозовской ОТГ по футболу среди аматорских команд. Последний, Х тур, первого круга состоялся  на прошлой неделе, 14 июля. Согласно результатам сыгранных матчей лидируют команды "Родина" и "ЛАН".                  Команда Разница забитые/пропущенные                    Очки                  "Родина"               50-13= 37                      27                    "ЛАН"               62-16= 46                      2...
Общество
Гражданский союз "Ассоциация ОСББ Лозовчане" победил в областном конкурсе мини-проектов "Разом в майбутнє". На выделенные из городского и областного бюджетов средства планируют провести ремонт в арендованном актовом зале Жилищно-Управляющей компании. Ремонтировать будут все-стены, потолок и полы. Кроме этого уже приобрели и установили новые окна и двери. Основные ремонтные работы планируют начать в конце июля. Обновление ожидают закончить в течении месяца,...
Общество
В честь Международного дня шахмат, 20 июля, Лозовское Управление молодёжи и КУ ЛЦФЗН "Спорт для всех" организовали шахматный турнир. Поучаствовать в соревнованиях мог каждый желающий. В турнире за первенство сражалось более 20 шахматистов разного возраста, от 5 до 85 лет. Оценка результатов проходила по швейцарской системе. Эта популярная система оценивания в интеллектуальных играх без вылета игроков. Пары соперников отбираются так, чтобы между собой встре...
Общество
Лозовчане, которые хотят трудоустроиться на предприятия города или района, могут получить профессиональные навыки, необходимые именно на данном производстве, с помощью Лозовского горрайонного центра занятости.  В центре занятости вводится новый подход в получении образования - дуальная форма. Это способ получения образования, который предусматривает сочетание получения знаний в учебном заведении и обучение на рабочем месте.  Процесс обучения организован та...
Политика
Как сообщают в Лозовском отделе полиции, 20 и 21 июля было зафиксировано 16 сообщений о возможных нарушениях избирательного законодательства.  20 июля, в так называемый "день тишины", полицейские зафиксировали 7 сообщений о нарушениях норм действующего законодательства, которые касались проведения незаконной агитации. Следователем отдела полиции открыто 1 криминальное производство по ч.1 ст.364 (злоупотребление властью или служебным положением) Криминально...
Новости по теме
Во время выборов на Лозовщине зафиксировали 16 правонарушений
Выборы 2019. Опубликовали предварительные результаты голосования
Кто из кандидатов лидирует по избирательному округу №179
Мер Лозової Сергій Зеленський підтримав кандидатуру Сергія Чернова
Ремонт дороги из Харькова в Лозовую, инициированный Анатолием Гиршфельдом, закончат уже в этом году
Анатолий Гиршфельд лидирует в предвыборной гонке на 179-м округе
Анатолий Гиршфельд внес законопроект: плата за аренду паев у селян не меньше 7% стоимости земли
Анатолий Гиршфельд подал законопроект, который принесет миллиарды гривен районам, в которых добывают газ
Юрий Бойко: депутатская деятельность Анатолия Гиршфельда необходима для развития украинской промышленности
На 179-м округе с большим отрывом лидируют Кучер и Гиршфельд