Сергій Чернов: «Сучасний політик має бути досвідченим та грамотним практиком»

21 липня в Україні відбудуться позачергові парламентські вибори-2019. На Харківщині вибори пройдуть на 14 округах.

Сергій Чернов – кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №179. Округ охоплює Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони, а також місто Лозова.

Яка основна мета Вашої участі у парламентських виборах?

- Сфера моєї діяльності пов’язана з постійним спілкуванням з мешканцями Харківської області. Я дуже добре знаю, що і в якому районі відбувається, знаю проблеми і досягнення, знаю селян в обличчя. Багато років я щоденно беру участь в житті нашого краю і з власного досвіду чітко розумію, в якому напрямку треба рухатись далі.

У своїй передвиборній програмі я написав:

«Мир, стабільність, розвиток – державі!

Добробут та упевненість у майбутньому – кожній людині!»

Що сьогодні Ви вкладаєте в поняття «Європейська країна»?

- Для мене Європейська країна – це Україна. Держава з унікальним географічним положенням, багатими природними ресурсами та населенням, яке прагне та спроможне творити для себе успішне майбутнє.

Повернення до мирного життя, подолання розколу у суспільстві, сталий розвиток економіки, викоренення корупції та децентралізація – умови, за яких Україна має посісти гідне місце у європейській та світовій спільноті, забезпечити громадянам достойне життя та нові можливості.

Європейська інтеграція, як спосіб розбудови успішної та міцної держави, має стати загальнонаціональним консенсусом.

Щоб Ви назвали гарантією безпеки держави?

- Україна – єдина, унітарна, суверенна держава. Гарантією безпеки держави має стати зважена та послідовна зовнішня політика, з пріоритетом національних інтересів, та пореформовані сучасні збройні сили.

Автономна Республіка Крим – частина суверенної території України. Відновлення цілісності держави, повернення тимчасово окупованої території України – Криму, окремих районів Донецької та Луганської областей мають відбуватися виключно у мирному руслі.

Якими будуть Ваші перші кроки на посту народного депутата України?

- Це питаннявнутрішньої політики та економічного зростання.

Задача №1 – зупинити трудову міграцію. Створити належні умови, щоб активні, працездатні люди могли направити здібності та енергію на благо своїх сімей, громад, регіону, держави, отримувати за це гідне винагородження, бачити перспективи для розвитку в Україні.

Забезпечити державну підтримку провідних промислових підприємств та наукової спільноти. Створити умови розвитку наукомісткого виробництва з високою доданою вартістю. Підтримка IT-сектору, як стратегічної галузі, орієнтованої на майбутнє.

Протягом багатьох років я роблю акцент на відродженні села, сприянні пріоритетного розвитку аграрного сектору, запровадженні інноваційних підходів та сучасних технологій. Цим планую займатись і надалі. Українське сільське господарство має гарантувати продовольчу безпеку держави, бути локомотивом для інших галузей економіки – переробної, машинобудівної промисловості, спеціалізованих наукових закладів. Вкрай важливе переведення аграрного сектору з сировинного виробництва до товарного через розвиток вітчизняної переробної промисловості.

Створення сприятливого ділового клімату, спрощення дозвільної системи, встановлення чітких, зрозумілих «правил гри» для бізнесу. Постійно закликаю до залучення іноземних інвесторів, зацікавлених працювати в Україні. Головна мета – створення нових робочих місць, зростання добробуту населення та економічний розвиток.

Викоренення корупції через унеможливлення отримання неправомірної вигоди та формування ефективного громадського контролю.

Реформування місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою на принципах Європейської хартії місцевого самоврядування, децентралізація. Розбудова європейської моделі державного управління, із спроможними та самодостатніми громадами, потужним місцевим самоврядуванням, демонтаж залишків командно-адміністративної системи в управлінні. Повна підзвітність представницьких органів влади виборцям.

Чи маєте Ви план розвитку сфери соціального захисту населення?

- З цього треба починати! Зокрема, підвищення рівня соціального захисту та надання якісних адміністративних послуг.

Мінімальні зарплата та пенсія в Україні – не нижчі за прожитковий мінімум. Гарантія соцзахисту малозахищених верств населення. Підтримка учасників бойових дій та вимушених переселенців.

Реформування системи охорони здоров’я. Протягом останніх років я особисто контролюю сферу розвитку медицини на селі та слідкую за забезпеченням рівного доступу громадян до сучасних медичних послуг. Розумію необхідність створення гідних умов та оплати праці в цій галузі.

Розвиток освіти та науки – є найважливішим ресурсом держави і має бути доступний всім!

Сергію Івановичу, Ви один з найдосвідченіших політиків Харківщини, проте в Україні спостерігається тенденція участі у виборах людей, далеких, за сферами своєї діяльності, від політичних процесів.

- Я не хочу нікого образити, напевно серед них є дійсно майбутні талановиті політики. Але переконаний, що це велика ілюзія. Людина, яка не має відповідного досвіду та освіти не зможе якісно виконувати такі серйозні обов’язки. Розумію, виборці втомилися від політиків, очікування від роботи яких іноді мало себе виправдовують, проте повірте – система державного управління дуже складна в усіх сферах: економіці, правоохоронній, соціальній та інших. І поки людина в цьому почне розбиратися – мине багато дорогоцінного часу. Вважаю, що більш правильним для громадян буде зосередитись на лише на виборі політика, а передусім на виборі програми розвитку і розбудови свого краю. При чому така програма має нагадувати не «мрію», а реальний, виважений і послідовний план.

Які основні тези Вашої передвиборної програми?

- Формування вільного демократичного суспільства, гарантія прав та свобод кожної людини. Чесність, відповідальність та відкритість. Саме за такими принципами я працюватиму заради процвітання рідного краю та всієї держави.!

Довідково

Сергій Іванович Чернов народився 22 серпня 1961 року в місті Красноград Харківської області, громадянин України. Освіта вища. Безпартійний.

Голова Харківської обласної ради.

Президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад». Президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Представник України уБюро CORLEAP (Конференції місцевих та регіональних влад країн Східного партнерства).

парламентские выборы кандидаты в депутаты округ №179
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Пока еще никто не оценил
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
К привычному маршруту "4-микрорайон - Бритай" на Крещение, 19 января, город запускает еще несколько дополнительных маршрутов, сообщают на официальной странице ОТГ в Фейсбук. С 4-го микрорайона (ост. Поликлиника) маршрутки будут выезжать: утром в 6.00 и 9.00 (2 маршрута) в обед в 12.00 и 17.00. С Бритая до 4-го микрорайона возвращаются: утром 7.00, 10.00, 11.00 (дополнительный маршрут), в обед 13.00 и 18.00 часов. Читайте также: Нырять или не нырять на Крещ...
Общество
В частных объявлениях на просторах интернет-ресурсов иногда можно найти уникальные и странные вещи. Сайт 05745.com.ua предлагает подборку интересных товаров, которые выставили на продажу жители Лозовой.  Дореволюционные часы Торговая марка "Павелъ Буре" известна тем, что часы её производства носили представители императорского двора, Федор Шаляпин и аристократия Российской империи. Карманные часы этой известной фирмы 1911 года выпуска выставил лозовчанин н...
Общество
У лозовчан  разные взгляды на традицию нырять в праздник Богоявления (Крещения) в прорубь. Одни окунаются из интереса и ради забавы, другие по религиозным убеждениям. Ныряльщики со стажем описывают опыт погружения в ледяную воду как непередаваемые ощущения. Они советуют новичкам не бояться и смело прыгать в прорубь. Говорят, это того стоит. Интерес и смелость победили страх Лозовчанка Вита Тарасенко около 5-ти лет на Крещение окунается в прорубь. Для неё –...
Экология
Количество полевых грызунов может испортить посевы озимых, но на полях Лозовщины опасность для урожая нет. К таким выводам пришли специалисты отдела агропромышленного развития Лозовской РГА и инспекция фитосанитарной безопасности, сообщается на сайте Лозовской РГА. 16 января они обследовали посевы 4-х местных агропредприятий. Фото Лозівська радіокомпанія Обследования показали, что заселенность мышами на полях с озимой пшеницей сейчас колеблется в пределах...
Общество
Количество лозовчан, больных ОРВИ, в средине января увеличилось, но паниковать не стоит, говорят в городском медицинском объединении. " В сравнении с первой неделей года заболеваемость немного возрасла. Так на первой неделе января зафиксировали 17 больных, а на второй 43, но интенсивность эпидпроцесса и уровень остается низким. Он  не выходит за рамки предыдущих недель и не переступает порога повышенной заболеваемости",- говорит заместитель директора Лозов...
Общество
Много лозовчан будут отмечать Крещение, окунаясь в проруби водоёмов. Люди считают, что это весело и полезно для здоровья. Редакция сайта 05745.com.ua решила узнать у лозовских докторов и священнослужителей, кому можно, а кому нельзя погружаться в холодные ставки и реки. Врачи не запрещают нырять в прорубь тем, у кого со здоровьем нет проблем. Для людей холодная вода не опасна, но к таким водным процедурам лучше подготовиться. За несколько дней до ныряний с...
Власть
На сайте главы государства опубликован указ "Об увольнении в запас военнослужащих срочной службы ", который возвращает призыв на срочную военную службу с 18 лет. В указе Президента Владимира Зеленского определены сроки увольнения в запас со срочной воинской службы в апреле – июне и в октябре – декабре 2020 года. Призывать годных по здоровью мужчин будут также в апреле – июне и в октябре – декабре. До этого в армию призывали парней 20-летнего возраста. През...
Общество
Для лозовчан появилась возможность в режиме онлайн оценить работу Центра предоставления админуслуг. Оценка и мнения граждан помогут улучшить качество предоставления услуг, которые предоставляются населению, сообщается на сайте Лозовского горсовета. Для того, чтобы поставить свой бал работе Центра админуслуг, нужно ответить на 8 вопросов. Читайте также: К жителям Лозовщины приедет ЦНАП на автомобиле Образовательный портал службы занятости: лозовчан ждет мно...
Политика
Сегодня, 16 января, начался избирательный процесс промежуточных выборов народного депутата, который будет представлять интересы округа №179 в Верховной Раде Украины.  Выдвигать свои кандидатуры политические партии и самовыдвиженцы могут с сегодняшнего дня и по 13 февраля. Закончить регистрацию кандидатов в нардепы ЦИК должна до 18 февраля включительно.  День выборов по округу 179 назначен на 15 марта. В Лозовском горсовете уже определили помещения, где буд...