![](https://s.05745.com.ua/section/logo/upload/pers/230/logo.png?20240727)
10:13, 14 січня 2021 р.
Фотоконкурс «Україна в об'єктиві»: розпочалось голосування за кращу світлину лозівчан
![Фотоконкурс «Україна в об'єктиві»: розпочалось голосування за кращу... Фотоконкурс «Україна в об'єктиві»: розпочалось голосування за кращу світлину лозівчан](/dist-assets/images/cap.jpg)
Лозівчани можуть віддати свій голос за кращу, на їхню думку світлину, у фотоконкурсі «Україна в об’єктиві». Прийом робіт закінчився 13 січня о 15.00, голосування розпочалось 14 січня і завершиться 20 січня о 23.59. Вже 22 січня стануть відомі імена трьох переможців.
Нагадаємо, Лозівський Центр молоді спільно із сайтом 05745.com.uaпроводить фотоконкурс «Україна в об’єктиві». Лозівчани надіслали 27 робіт у 3 номінаціях: «Портретне фото», «Подорожуючи Україною» та «Люди, які змінюють світ». За результатами голосування, лозівчани визначать трьох авторів найкращих фото. Переможці отримають призи від Лозівського Центру молоді – футболку з принтом, Power Bank (зовнішній акумулятор для зарядки ґаджетів) і термокружку.
Подивитися усі фото та віддати свій голос можна ЗА ПОСИЛАННЯМ.
Читайте також: У фотоконкурсі «Україна в об'єктиві» з'явилися перші знімки лозівчан
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...