• Головна
  • Про зміни у прокуратурі та проблеми зі злочинністю у громаді: інтерв’ю з головним прокурором Лозівщини
12:30, 7 квітня 2021 р.

Про зміни у прокуратурі та проблеми зі злочинністю у громаді: інтерв’ю з головним прокурором Лозівщини

Про зміни у прокуратурі та проблеми зі злочинністю у громаді: інтерв’ю з головним прокурором Лозівщини

У Лозівської прокуратури з 15 березня змінилась частина назви, стали меншими територія обслуговування і кадровий склад. Про це повідомив керівник Лозівської окружної прокуратури Роман Травкін. У інтерв’ю сайту 05745.com.ua керівник розповів про пріоритети у боротьбі зі злочинністю на Лозівщині.

У назві «Лозівська місцева прокуратура» замінили слово «місцева» на «окружна». Окрім назви у прокуратурі змінилась територія обслуговування, зараз до території підпорядкування входять 3 колишні райони (Близнюківський, Лозівський, Первомайський). Тобто, зараз це межі виключно новоствореного Лозівського району. Раніше прокуратура обслуговувала 4 райони (Барвінківський, Близнюківський, Лозівський, Первомайський). Так зміни відбулись через те, що на Харківщині змінили межі районів і триває реформування органів прокуратури по всій державі.

У Лозівській окружній прокуратурі змінилась і кадрова чисельність. Наразі у штаті 21 співробітник, раніше було 27. Зараз працюють 12 співробітників, є 9 вакансій. Зважаючи на такі зміни, працювати буде не легко, зауважив керівник окружної прокуратури Роман Травкін. 

Однією з гострих проблем на Лозівщині Роман Травкін назвав діяльність організованих злочинних угрупувань.

«Учасники злочинних угрупувань на Лозівщині займаються вимаганням великих сум грошей. З цим поширеним явищем ми будемо боротися спільно з правоохоронними органами. Серед пріоритетів, також боротьба з корупцією в органах державної влади у земельних та лісових сферах. Вже визначені певні заходи боротьби з такими негативними явищами», — говорить керівник Лозівської окружної прокуратури Роман Травкін.

Нагадаємо, нового очільника Лозівської прокуратури представили 16 березня.

Читайте також: Змінили обвинувачення: скільки років загрожує жінці, яка покинула новонародженого у туалеті на Лозівщині

На Лозівщині знизилась кількість злочинів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лозівська окружна прокуратура #зміни #назва #штат #Роман Травкін #інтерв'ю
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...