Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України

Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України

У Лозовій 23 травня відзначили День Героїв України. Спілка учасників АТО влаштувала автопробіг з прапорами. Того ж дня в парку «Перемоги» біля хреста «Героям України» провели мітинг.

На автопробіг до Дня Героїв біля Палацу культури зібралися близько півсотні учасників. Серед них і лозівчанин Євген. Його багі привертала найбільше уваги, охочих сфотографуватися було багато – підходили і діти і дорослі. Євген розповів, що багі зроблена на базі «Ниви», щоб усе зробити знадобилося 4 місяці, авто робили вчотирьох на базі одного з приватних підприємств. Євген зазначив, що вже звик, що на багі завжди звертають увагу, і питають, що це і для чого зроблено. Чоловік говорить, приїхав, бо вважає, що пам’ять про Героїв треба вшановувати.

«Треба вшановувати пам’ять загиблих Героїв України. Підтримувати тих людей, які зараз знаходяться на передовій. Тому вирішили взяти участь», – зазначив Євген.

Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-1 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-2 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-3 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-4 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-5 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-6

Автопробіг влаштовують 4 рік поспіль, у 2020 році, через пандемію, захід не проводили. Керівник спілки учасників АТО Сергій Беседа розповів, що автопробіг – це спосіб звернути увагу людей.

«Чому автопробіг? Це виглядає гарно, бачу, що лозівчанам подобається, нас зустрічають з посмішками. Нагадуємо про себе, що ми є, що ми боремося. Такий день, я вважаю, дуже важливий, ми вшановуємо Героїв України у всі часи, починаючи з древньої Русі по теперішній час, хлопців, які знаходяться на передовій АТО, ООС», – наголосив Сергій Беседа.

Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-7 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-8 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-9 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-10 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-11 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-12 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-13 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-14 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-15 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-16 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-17 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-18 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-19 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-20 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-21 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-22 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-23 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-24 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-25 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-26 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-27 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-28 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-29 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-30

Від Палацу культури учасники автопробігу проїхали проспектом Перемоги до Панютиного та повернулися до парку «Перемоги» до хреста «Героям України».

Біля хреста лозівчани провели мітинг. Артисти Палацу культури співали пісні.

Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-31 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-32 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-33 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-34 Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-35

Фото: Олександр Шульга

Після цього учасників автопробігу пригощали кашею та чаєм і кавою.

Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України , фото-36

Фото: Олександр Шульга

Нагадаємо, у Лозовій на Центральному кладовищі пройшов мітинг, присвячений Дню Героїв України. Під час мітингу поіменно згадували лозівчан, які віддали своє життя на Сході України.

Читайте також: Пам’ять про Героїв: у Лозовій вшанували полеглих за незалежність держави

Долучилися цілими колективами: як лозівчани відзначають День вишиванки

День Героїв України Лозова автопробіг 2021 Спілка учасників АТО мітинг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(8 оцінок)
Високі оцінки користувачів за Полнота информации
2 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі