На Лозівщині, на під’їзді Нової Іванівки, завершили влаштування верхнього шару на 6-кілометровій ділянці

На Лозівщині, на під’їзді Нової Іванівки, завершили влаштування верхнього шару на 6-кілометровій ділянці

На Лозівщині, біля Нової Іванівки, наразі завершують роботи з укріплення узбіч щебенево-піщаною сумішшю. Роботи проводять за програмою «Велике будівництво». Про це 26 травня повідомили на сайті Харківської обласної державної адміністрації.

Як повідомили у ДП «Дороги Харківщини», на автомобільній дорозі С212011 «Нова Іванівка - Орілька на Чернявщину», завершили влаштування верхнього шару на 6-кілометровій ділянці.

«Після завершення робіт з укріплення узбіч дорожники будуть наносити горизонтальну дорожню розмітку та встановлювати нові дорожні знаки»,– розповіли у ДП «Дороги Харківщини».

Довідка. Загалом проєктом передбачені ремонтні роботи: розпушення старого шару покриття з подальшим ущільненням, влаштування вирівнювального шару з щебенево-піщаної суміші, укріпленої цементом, влаштування вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші, влаштування верхнього шару покриття з асфальтобетонної суміші, укріплення узбіч щебенево-піщаною сумішшю, нанесення горизонтальної дорожньої розмітки, встановлення нових дорожніх знаків.

На Лозівщині, на під’їзді Нової Іванівки, завершили влаштування верхнього шару на 6-кілометровій ділянці, фото-1 На Лозівщині, на під’їзді Нової Іванівки, завершили влаштування верхнього шару на 6-кілометровій ділянці, фото-2 На Лозівщині, на під’їзді Нової Іванівки, завершили влаштування верхнього шару на 6-кілометровій ділянці, фото-3

Фото: сайт Харківської обласної державної адміністрації

Читайте також: У Лозовій, навпроти зупинки «Торговельний центр», може з’явитися пішохідний перехід

Автопробіг з прапорами та мітинг: у Лозовій відзначили День Героїв України

Лозозівщина дорога Велике будівництво Дороги Харківщини Нова Іванівка-Орілька на Чернявщину
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Полнота информации
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі