• Головна
  • Безкоштовні курси для жінок: як лозівчанки можуть опанувати професію «швачка»
16:15, 30 червня 2021 р.

Безкоштовні курси для жінок: як лозівчанки можуть опанувати професію «швачка»

Безкоштовні курси для жінок: як лозівчанки можуть опанувати професію «швачка»

Жінок, які належать до вразливих категорій населення, Лозівський центр зайнятості запрошує до проєкту «Підтримка економічного розвитку жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні» (SEW Ukraine). Про це 30 червня повідомили на сайті Лозівської міськради. 5-річний проєкт ініціював уряд Канади. До проєкту планують залучити більше ніж 2 тисячі жінок. Опанувати професію швачки, лозівчанки можуть за 5 тижнів.

Жінки, які зареєструються та візьмуть участь у проєкті «Підтримка економічного розвитку жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні» (SEW Ukraine), матимуть можливість опанувати професію швачки. Курс на цю професію дистанційний та безкоштовний.

Під час проходження навчання учасниця отримає знання про основні операції з виготовлення одягу (у текстовому форматі та у форматі відеолекцій) та пройде тестування щодо рівня засвоєння знань.

Теоретичне навчання — 60 годин (2 тижні). Пройти навчальну програму можна у зручний час. Після успішного фінального тестування, учасницю запросять на практичну частину навчання на швейному обладнанні.

Тривалість практичного навчання – 90 годин (3 тижні). За підтримки професійних викладачів учасниці зможуть на практиці вдосконалити свої навички на професійному швейному обладнанні. Практичне навчання проходить у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Після успішного проходження практичної частини навчання, учасниця може користуватися допомогою організаторів проєкту для подальшого працевлаштування, або розпочинати власну справу чи працювати як самозайнята особа.

Детальна інформація, запис на навчання, консультації – за телефоном (05745) 2-64-16.

Проєкт SEW Ukraine впроваджений Канадською фундацією кооперативного розвитку (CDF Canada) у партнерстві з БО «Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ», та за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Проєкт спрямований на підтримку вразливих, соціально незахищених та таких, що знаходяться у складних життєвих обставинах груп жінок, включаючи внутрішньопереміщених осіб (ВПО), шляхом підтримки їх працевлаштування та розвитку підприємництва у секторі легкої промисловості.

Проєкт покликаний сприяти економічному добробуту жінок, які проживають у Київській, Харківській та Дніпропетровській областях України.

Читайте також: "Лікарем треба народитися": лозівські медики розповіли, чому люблять свою роботу

Лозівська вихователька здобула перемогу в обласному конкурсі «Кращий вихователь Харківщини»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#курси #проєкт #швачка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...