• Головна
  • У Лозовій затримується капремонт пологового відділення (ФОТО)
15:40, 29 листопада 2021 р.

У Лозовій затримується капремонт пологового відділення (ФОТО)

У Лозовій затримується капремонт пологового відділення (ФОТО)

Будівельники, які роблять капітальний ремонт акушерсько-гінекологічного відділення у Лозовій, не встигають у термін. Через це бюджет громади повинен буде повернути кілька мільйонів, а шанс отримати їх знову буде вже у наступному році. Причини затримки робіт у пологовому, обговорювали на нараді у міськраді 29 листопада.

В акушерсько-гінекологічному відділенні будівельники деякий час не займались ремонтом, оскільки були затримки з фінансуванням з боку держави. Гроші на капремонт виділили, підрядник повідомив що не встигає завершити до встановленої дати - 26 грудня. Через це, Лозівська міськрада повинна буде повернути кілька мільйонів невикористаних коштів до бюджету держави та пригальмувати інші ремонти медичних об’єктів, що вже запланували. Їх теж мали б фінансувати за кошти ЄІБ. Повернути гроші з держбюджету буде можливо у лютому–березні 2022 року. Після цього й продовжуватимуть капремонт.

Представник підрядної організації — пан Ігор повідомив, що 9 листопада відновили роботи, проте всі кошти освоїти не встигають. Можливість їх освоїти з’явиться, якщо будівельникам дадуть можливість ремонтувати 3 поверх стаціонару № 1. Наразі там пацієнти акушерсько-гінекологічного відділення, яких нікуди перевести, повідомив Лозівський міський голова Сергій Зеленський. Він дав доручення направити протокол наради, де описується проблемна ситуація, до Мінрегіонбуду.

Нагадаємо, аукціон з ремонту пологового відділення пройшов у грудні 2020 року. Вартість проєкту - 9 млн грн.

Читайте також: Лозівському ТМО дали дозвіл на проведення ремонту у пологовому відділенні

Ремонти у медзакладах: чому у Лозовій не починають роботи у пологовому відділенні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#капремонт #акушерсько-гінекологічне відділення #фінанси #темрімн #роботи #строки #будівництво #медицина #Лозівське ТМО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...