• Головна
  • Забезпечать людей роботою: на Лозівщині ПВРЗ випустив нові вагони
11:09, 31 січня 2022 р.

Забезпечать людей роботою: на Лозівщині ПВРЗ випустив нові вагони

Забезпечать людей роботою: на Лозівщині ПВРЗ випустив нові вагони

На Лозівщині Панютинський вагоноремонтний завод має побудувати 1,5 тис. вантажних вагонів та 50 зерновозів й забезпечити роботою колектив робітників на весь рік. Таке замовлення зробила «Укрзалізниця» за Програмою Президента України «Велике будівництво», повідомили на сайті Харківської облради. Першу партію — 60 залізничних вантажних вагонів, ПВРЗ здав «Укрзалізниці» 28 січня

На Філії «Панютинський вагоноремонтний завод» АТ «Укрзалізниця» у січні побудували 60 вантажних вагонів й передали замовнику — «Укрзалізниці».

«Кількість вагонів, яку ми приймаємо сьогодні, здається на перший погляд, незначною, але, з другого боку, 60 вагонів - це в 5 разів більше, ніж побудувала «Укрзалізниця» на своїх заводах за останні три роки. Можна сказати, що це невеличкий крок для «Укрзалізниці», але це дуже великий і вагомий крок для галузі будування вагонів в Україні. Це дуже важлива галузь, в якій зайняті 15 тис. людей, а на суміжних виробництвах – 30 тис. людей», — йдеться у публікації

Загалом на 2022 рік має замовлення на 1,5 тис. вантажних вагонів і 50 зерновозів. «Укрзалізниця» за 3 роки планує поповнити свій вантажний парк 7900 новими вагонами. Цьогоріч на Панютинському, Дарницькому та Стрийському вагоноремонтних заводах планують виготовити 1496 вантажних вагонів.

Директор Панютинського вагоноремонтного заводу Алла Миснік повідомила, що підприємство здатне виконати більший об'єм замовлень.

«Маємо дуже професійний колектив, який зміг в стислий термін побудувати 60 вагонів. При цьому ми не знизили програми ремонту, а навпаки збільшили, і можемо збільшити ще. Ми можемо будувати до двох тисяч вагонів на рік і ремонтувати при цьому 2 тис. 160 вагонів.

Завдяки Програмі Президента України «Велике будівництво» є значне замовлення, а це значить, що півтори тисячі людей мають роботу і зарплату», — йдеться на сайті Харківської облради.

Фото: сайт Лозівської міськради

Ми є у Telegram. Приєднуйтесь, на вас чекають тільки перевірені новини

Читайте також: Дали гроші та роботу: до кінця року ПВРЗ забезпечили замовленнями

Попереду глухий кут: на Лозовщині на ПВРЗ складна ситуація із замовленнями та роботою

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПВРЗ #вагони #"Велике будівництво" #"Укрзалізниця" #промисловість #підприємство #будівництво вагонів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...