• Головна
  • Пішла з життя Почесний громадянин Лозової Рімма Григорівна Тихоненко
12:14, 17 лютого 2022 р.

Пішла з життя Почесний громадянин Лозової Рімма Григорівна Тихоненко

Пішла з життя Почесний громадянин Лозової Рімма Григорівна Тихоненко

На 91 році обірвалося життя Почесного громадянина міста Лозова Рімми Григорівни Тихоненко. Про це 17 лютого повідомили на сайті Лозівської міської ради.

Рімма Григорівна народилася 4 червня 1931 року у селі Коленці Іванківського району Київської області. Свою трудову діяльність розпочинала у Винниці. У Лозову Рімму Григорівну перевели у 1954 році – до Лозівського птахокомбінату на посаду технічного керівника. Працювала головним інженером Лозівського птахокомбінату, керуючою другим відділенням відгодівельного відділення Укрглавптахопрому, технічним керівником Лозівського комбінату комунальних підприємств.

З 1966 по 1986 роки Рімма Григорівна очолювала Лозівський комбінат комунальних підприємств. За час її керівництва комбінат визнали одним з кращих в Україні. Досвід його роботи вивчали у всіх комунальних підприємствах колишнього СРСР, у Міністерстві ЖКГ УРСР. Узагальнюючий досвід надрукували у брошурі, яку розповсюджували по всіх підприємствах країни.

«Під керівництвом Рімми Григорівни створили відділення зеленого господарства, бюро ритуальних послуг. Директор організовувала злагоджену роботу на підприємстві, адже головною метою визначала комфорт та зручність для мешканців міста», – зазначають у публікації.

На відпочинок Рімма Григорівна пішла у 1999 році з посади інспектора з кадрів Лозівського відділення Ощадбанку.

З 1967 року 9 скликань поспіль обиралася депутатом Лозівської міської ради. За час депутатської діяльності очолювала постійну депутатську комісію з побутового обслуговування населення, робота якої була визнана однією з найкращих в області.

Досягнення Рімми Тихоненко відзначили численними Почесними грамотами та Подяками, орденом Знак пошани, медаллю «За трудовую доблесть», «Учасник війни», «Захисник Вітчизни» та ін. Була членом Ради ветеранів протягом 30 років, членом консультативно-дорадчого комітету при Лозівському міському голові. У 2004 році Ріммі Григорівні присвоїли звання Почесний громадянин міста Лозова.

Прощання з Ріммою Григорівною відбудеться 21 лютого о 12 годині у Свято-Архангело-Михайлівському монастирському храмі.

Інформація та фото: сайт Лозівської міської ради

Ми є у Telegram. Приєднуйтесь, на вас чекають тільки перевірені новини

Читайте також: Нагородження та мітинг: у Лозовій відзначили день визволення від нацистських загарбників

Скільки років мають відпрацювати лозівчани аби у 60 років вийти на пенсію

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рімма Тихоненко #Почесний громадянин міста Лозова #прощання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...