• Головна
  • Школа воєнного часу: як навчатимуться діти Лозівської громади з 1 вересня
17:34, 4 серпня 2022 р.

Школа воєнного часу: як навчатимуться діти Лозівської громади з 1 вересня

Школа воєнного часу: як навчатимуться діти Лозівської громади з 1 вересня

Новий навчальний рік — складна тема. Міністерство освіти готує школи  до змішаної форми навчання там, де буде дозволяти безпекова ситуація. На територіях, де йдуть бойові діїї, навчання буде виключно дистанційне, повідомляє міністр освіти Сергій Шкарлет. На Лозівщині поки планують змішану форму, що це означає?

Лозівщина

У Лозівській громаді збираються навчати дітей у змішаному форматі. Це буде переважно "дистанційка" із можливістю частково виводити дітей на очне навчання маленькими групами в учбові заклади де є належні укриття, каже начальниця Управління освіти, молоді та спорту Вікторія Урванцева. Повноцінно відкривати двері шкіл для учнів не дозволяє загроза ракетних обстрілів. Нагадаємо, по Лозівщині за час війни ворог випустив більше 20 ракет. В наслідок чого були пошкодженій й заклади освіти.

В цілому у Лозівській громаді навчається понад 8 тисяч дійтей. С початку року до навчального процесу приєдналось ще близько 300 учнів, що прибули з "гарячих точок". Наразі триває набір першокласників.

Україна

У регіонах країни наразі проводять обстеження шкіл. Міністр освіти каже, що 30 % готові приймати дітей на офлайн навчання, мають надійні укриття та алгоритми дій у разі небезпеки. Рішення відкривати школи чи ні буде прийматися на місцях керівниками військових адміністрацій, відповідно до безпекової ситуації. Остаточне рішення пускати дитину до школи, чи обрати іншу форму навчання будуть приймати батьки. 

"Хочу наголосити: безпека на першому місці. Батьки будуть обирати: якщо батько або мати вважає, що у дитини є небезпека при відвіданні школи, в цьому контексті діти можуть навчатися за програмою онлайн, або сімейною, або індивідуальним навчанням, або екстернатом, тому ці умови передбачені", - підкреслив Шкарлет в ефірі Всеукраїнського телемарафону.

За його словами, школи можуть розглядати різні варіанти оптимізації навчального процесу. Наприклад, застосовувати позмінне навчання, змішане навчання  частина предметів онлайн, частина офлайн та ін. Це необхідно для того, аби зменшити одночасне перебування в школі великої кількості дітей.

Також міністр привів невтішні цифри втрат по освітнім закладам. Повністю зруйновано на території України 226 шкіл, пошкоджено  1981. І ці цифри ростуть кожного дня.

Читайте також:

Повний перелік захисних споруд (укриттів) по Лозівському району (АДРЕСИ)

Лозівчанам радять кип'ятити воду з-під крана: 6 ананалізів виявилися нижче норми

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #школа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...