![](https://s.05745.com.ua/section/logo/upload/pers/230/logo.png?20240727)
11:30, 26 серпня 2022 р.
У Лозовій стартувала акція на підтримку дітей, які приїхали до громади з "гарячих точок"
![У Лозовій стартувала акція на підтримку дітей, які приїхали до гром... У Лозовій стартувала акція на підтримку дітей, які приїхали до громади з "гарячих точок"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Благодійно-мистецька акція «Нескорене дитинство» стартувала 26 серпня. Проводять захід Управління освіти, молоді та спорту і Центр професійного розвитку педагогічних працівників, повідомляють у офіційних Фейсбук-групах. На меті мають допомогти внутрішньо переміщеним дітям зі шкільним приладдям та підтримати морально.
В рамках акції педагогічні колективи громади збирають іграшки, шкільне приладдя, спортивний інвентар, матеріали для творчості, канцтовари. Всі ці речі пакують у подарунки та передають дітям, які приїхали до нас із "гарячих точок" й будуть навчатися у закладах Лозівської громади.
Також, щоб підтримати дітей, педагоги створили патріотичну синьо-жовту інсталяцію та роблять привітальне відео. До акції долучилися педагогічні колективи всіх закладів освіти громади.
Фото: сторінка у Фейсбук Центр професійного розвитку педагогічних працівників
Раніше ми писали:
Лозівські учні до Дня Незалежності напекли військовим патріотичних пряників
На Харківщині почали більше говорити українською: загальнонаціональне опитування
Службова недбалість при будівництві мотузкового парку: у Лозовій підозрюють інженера підрядника
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...