Земляні роботи, пов'язані з формуванням траншей різного призначення, не обмежуються тільки викопуванням рову. Іноді потрібно повністю або частково зняти дорожнє полотно, розпушити грунт, вирізати цілі блоки землі. Будь-підготовчий процес вимагає використання спеціальної техніки. Деякі модифікації траншеєкопачів справляються з усіма цими завданнями. А ще вони можуть укладати кабель і виконувати деякі інші функції. На сайті https://enerprof-building.com.ua/ ви зможете підібрати обладнання для промисловості.

Переваги та види траншеєкопача

Переваги використання траншеєкопача

Копання траншеї - це складний і працемісткий процес. Застосування спеціальної техніки значно полегшує його. Траншеєкопач дає можливість скоротити не тільки тимчасові і трудові витрати, а й значно заощадити фінанси. Це очевидно, але є й інші незаперечні плюси, що дозволяють поєднати і спростити відразу кілька процесів.

При звичайному копанні ровів краї виходять нерівні. Це загрожує обвалом грунту в траншею, після чого необхідно повторювати все заново. Коли працює механізм край виходить рівний, грунт із нього не сповзає назад. Це значно заощаджує всі ресурси.

Часто при копанні окопів і траншей промислового призначення основною перешкодою роботи стає висока щільність грунту. Для машини з високою ріжучою силою щільність грунту не є проблемою. Деякі моделі працюють з промерзлими грунтами. Крім того, грунт після роботи траншеєкопача набагато легше вивозити.

Якщо правильно обрана конфігурація агрегату, то він може копати будь траншеї. Ширина, глибина і тривалість не мають особливого значення для професійної техніки. Ширина траншеї, викопаної спецтехнікою, може досягати 2 метрів.

Часто виникає необхідність проводити земельні роботи на дорожньому полотні. Тому відбувається його значне пошкодження. Щоб цього не сталося необхідно використовувати траншеєкопач, що рівно та акуратно знімає полотно, створює рівні траншеї без повторного обвалу грунту.

Для роботи техніки та досвідченого фахівця погода та інші умови зовнішнього середовища не мають значення. Безперервність виконання гарантує своєчасність здачі об'єкта та вирішення поставлених завдань.

Види траншеєкопачів

Усе розмаїття траншеєкопачів можна згрупувати в три загальних групи механізмів:

  • ЕТР і ЕТГ - екскаватор траншейний роторний та екскаватор траншейний гусеничний. Група, яка відрізняється високою продуктивність. Для цієї групи розробляється спеціальне навісне обладнання для роботи на мерзлих грунтах;

  • Техніка для роботи на складних ландшафтах, у тому числі гірських - барові машини на гусеницях або колесах;

  • Для вузьких траншей великої глибини використовуються плунжерні траншеєкопачі.

Але, як відомо, навіть хороша техніка в руках непрофесіонала просто купа металобрухту. Тому якщо у водія немає достатнього досвіду, вмінь і знань, то краще не просто взяти траншеєкопач в оренду, а скористатися послугами вузького фахівця.

Потрібно зробити аналіз всіх можливих варіантів і визначити найкращий для своїх цілей і вихідного матеріалу і краще це зробити на сайті https://enerprof-building.com.ua/product-category/tesmec/transheekopateli-i-kamnedrobilki/kamnedrobilki-rock-hawg -rh /