Мабуть складно знайти любителя отримувати якісні фотознімки, фотоапарат якого хоч раз би не підводив свого власника розрядженою в самий невідповідний момент батареєю. Як правило, будь-який сучасний фотоапарат, від звичайної «мильниці» до професійної «дзеркалки» розрахований на термін служби, що перевищує ресурс елемента живлення. З цієї причини періодично виникає необхідність заміни як вбудованих, так і змінюваних акумуляторів. Ретельний і уважний підхід до питання вибору нового елемента живлення дозволить не тільки уникнути неприємних моментів при фотографуванні, але і значно заощадити кошти.

На сайті TV-project.com ви можете більш докладніше ознайомитися з правилами вибору елемента живлення, та вигідно його придбати!

На що звернути увагу при виборі?

Ідеальним варіантом при виборі нового автономного джерела живлення є повний збіг по виробнику та маркуванню з акумулятором, що прийшли в непридатність. Однак, такий пошук може зайняти занадто багато часу, а ціна виявитися невиправдано високою. В даний час багато фірм-виробники випускають акумулятори, сумісні як з окремими моделями, так і лінійками фотоапаратів таких відомих фірм як Nikon, Canon, Fuji, Panasonic, Sony або Samsung. В цьому випадку необхідно звертати увагу на такі параметри як:

  • виробник;
  • універсальність типорозміру або сумісність з певною моделлю фотоапарата;
  • номінальна напруги в вольтах;
  • номінальна ємність, яка вимірюється в ампер-годинах.

Особливості вибору універсальних і індивідуальних батарей

До фотоапарату, як і до кожного сучасного електронного пристрою додається інструкція з експлуатації. Навіть якщо вона не переведена на українську мову, можна легко розібратися за наведеними ілюстраціями з типом застосовуваних елементів живлення. Якщо мова йде про змінні акумулятори типу AAA або AA проблема вирішується просто. Такі елементи в величезній кількості представлені на ринку. Найкраще купувати акумулятори типу LSD, що мають підвищений термін служби і низький показник саморазряда.

У тому випадку, якщо у фотоапараті використовується індивідуальний або вбудований акумулятор, про його покупку необхідно потурбуватись ще до того моменту, поки фотоапарат перестане працювати. В середньому термін служби таких батарей не перевищує 3-4 роки, навіть при використанні фотоапарата не часто. Для того, щоб підібрати повний аналог під конкретний апарат, необхідно знати марку камери і маркування батареї.