Зараз представники інтимної індустрії в Україні працюють неофіційно, адже секс-професія вважається нелегальною і карається адміністративними штрафами для самих повій або більш серйозними кримінальними покараннями для сутенерів чи організаторів борделів. Однак практика показує що жодне з покарань не лякає індивідуалок – проститутки Харкова з https://hot-love.net/prostitutki-kharkova стверджують, що зможуть повернути витрачені на штраф гроші всього за кілька годин роботи. І навіть борделі продовжують спокійно працювати, адже їх керівники платять відкати представниками поліції чи чиновникам за ігнорування проблеми захист.

 

Спроби легалізації інтим-індустрії

 

Майже кожен відомий політичний діяч чи депутат має власне бачення вирішення питання з нелегальними проститутками. Дехто впевнений, що з інтим-індустрією потрібно боротися максимально агресивними та категоричними методами, але світова практика показує, що повністю викорінити древню професію не вдалось жодному суспільству. Навіть після самих активних переслідувань і затримань дівчата за викликом продовжували приймати клієнтів, роблячи це в рамках максимальної секретності. Тому більш прогресивні політики вже не перший рік обговорюють можливість легалізацію еро-сегменту тіньової економіки.

 

Наприклад, в 2015 році був створений і поданий на розгляд ВР законопроект про діяльність повій і інтим-закладів. В документі була розписана модель діяльності проституток в українському правовому полі, і хоча з юридичної точки зору закон мав кілька вагомих неточностей, його можна вважати справжнім проривом для України. Однак через відсутність підтримки з боку колег, а також через хвилю громадського осуду автор відкликав документ всього через кілька місяців після подання. Наразі - це сама помітна спроба вирішити питання нелегальної інтим-індустрії в країні.

 

Основні перепони на шляху до узаконення

 

Якщо оцінити українські реалії об'єктивно і більш детально, існує кілька вагомих перепон, через які легалізація повій найближчим часом малоймовірна:

 

1. Слабка робота правоохоронних органів. Практика держав з легальною проституцією демонструє, що для грамотного контролю необхідне створення окремих органів нагляду та регулювання роботи дівчат за викликом на базі поліції чи інших підрозділів силових структур. Однак багато представників нашої поліції є частиною кримінальних пірамід, які підтримують незаконну роботу індивідуалок, тому розраховувати на їх допомогу не варто.

 

2. Суспільний осуд. В Україні переважна кількість людей старшого покоління притримуються релігійних канонів, тому для них будь-який прояв людської сексуальності є аморальним та забороненим. Саме тому навіть гіпотетична ймовірність легальної секс-діяльності викликає хвилю протестів та осуду з боку українців. Та варто відзначити, що молодше покоління настроєне більш лояльно, що дає надію на позитивне вирішення питання в близькому майбутньому.

 

Крім того спеціалісти відмічають дуже високий рівень корупції через чиновників вищого рівня, які зацікавлені в подальшому тіньовому статусі секс-працівників. Ці діячі знають, що проститутки Львова, Києва та інших великих міст приносять багатотисячні відкати, тому роблять все можливе, аби індустрія залишалась незаконною якомога довше.