Проблема транспортування лежачих хворих людей після перенесеної операції сьогодні стоїть досить гостро. Сім'ї стикаються з однією проблемою: лікарні не займаються перевезенням хворих, які вже виписані. Намагаючись вирішити цю проблему, родичі викликають таксі чи користуються власним автомобілем. Однак такий тип перевезень украй некомфортний, а іноді й небезпечний для хворої людини. Незручне становище в дорозі, відсутність медичного супроводу можуть призвести до погіршення самопочуття людини, не кажучи вже про сильний стрес. Компанія https://meddopomoga103.com/ простягає руку допомоги та пропонує послуги транспортування хворих після виписки з медичним супроводом.

Особливості перевезення

Для перевезення хворих після виписки підбирається спеціальний транспорт. Наприклад, людям після інсульту, операції на серці найкраще замовити реанімобіль для перевезення. Спецтранспорт обладнаний каталками з регулюванням положення спини, є можливість використовувати інвалідний візок. Також в наявності різні види нош.

Спецтранспорт із бригадою медиків прибуває до вказаної замовником лікарні. Пацієнт повинен бути повністю готовий до транспортування та мати на руках усі необхідні документи. Хворого перекладають на ноші або каталку (якщо є вантажний ліфт) і акуратно виносять із будівлі. Під час спусків та підйомів санітари особливо уважні, щоб не травмувати людину. Далі пацієнта перекладають на комфортабельну каталку. Клієнтам надаються чисті простирадла, подушка та плед. Сидячих хворих зазвичай перевозять у візку. Він розміщується в салоні у спеціально відведеному місці та надійно фіксується.

Разом із хворим можуть їхати й супроводжуючі. У салоні для них є спеціально відведені місця. Присутність близького допоможе зняти напругу та легше перенести дорогу. Також можна розмістити сумки з особистими речами.

Пріоритетними напрямками роботи компанії meddopomoga103.com є поєднання високого професіоналізму з увагою кожного пацієнта. Компанія гарантує якісне, безпечне та максимально комфортне перевезення лежачих хворих. Будь-яке транспортування пацієнтів потребує як оперативності, а й вкрай делікатного підходу. Особливо, якщо йдеться про лежачих хворих. Такі пацієнти особливо чутливі до найменших поштовхів, що в умовах якості вітчизняного дорожнього полотна набуває особливої ​​актуальності.