Правильно підібраний генератор заощадить кошти та стане гарантією надійності. На сайті компанії «Альцест» https://e-altsest.com/ua/elektrogeneratory/generatory/ є великий вибір приладів для вироблення електрики. Портативні станції мають особливості, з якими варто ознайомитись. Індивідуальний вибір пристрою стане легким та приємним.

Попередні розрахунки

Перед здійсненням покупки генератора потрібно визначитись з її доцільністю. Причинами можуть стати такі фактори, як незаплановані відключення світла, прихід морозів або відсутність джерела живлення. Через відсутність електроенергії суттєвих втрат зазнають підприємства, будівництва та інші установи. Собівартість електрики від генератора є прийнятною.

Після заповнення бака автономного приладу можна розраховувати на 7-15 годин безперервної роботи. Витрати палива становлять приблизно 0,5 літрів на 1 кВт/год.

Сучасні моделі генераторів мають продуману систему безпеки. Тепловий захист береже їх від перегрівання. Автоматика самостійно запускає пристрій в разі вимкнення світла.

Правильний розрахунок варто зробити безпосередньо перед покупкою майбутнього генератора. Для цього потрібно додати показники потужності всіх приладів з електродвигунами та без них. Отримане число збільшується на 10-15% для гарантованого результату. Таким чином, на сайті https://e-altsest.com/ua/elektrogeneratory/generatory/dizelnye-generatory/ можна придбати відповідний бензиновий, дизельний або газовий генератор.

Важливі показники

Покупка автономного приладу для вироблення електричної енергії має бути обміркованою. Тому варто звернути увагу на наступні особливості у його роботі:

- Потужність;

- Моторесурс;

- Тип двигуна;

- Система охолодження;

- Інтенсивність навантаження;

- Якість матеріалів та збірки;

- Захисний кожух.

Генератор потужністю до 2,5 кВт можна взяти з собою на природу. Показник до 3-5 кВт є оптимальним для економії електрики на дачі. Значення до 6-10 кВт варто розглянути для будинку за містом. Генератори з більшою потужністю можна зробити постійним джерелом живлення. Двотактний двигун підходить для тимчасового вироблення енергії. Чотиритактний тип має всі шанси працювати безперебійно.

Моторесурс автономного приладу є показником часу роботи до першого ремонту. Він стартує від 500 годин і доходить до 3000 годин. Дане значення змінюється в залежності від класу та вартості генератора. Варто вибирати якісну модель оригінальної збірки з прийнятним часом експлуатації.

Система охолодження буває повітряною в пристроях, які працюють 8-12 годин. Рідинна ж застосовується в приладах з більш тривалим періодом роботи.

Вибір генератора потрібно робити серйозно, аби уникнути проблем з електропостачанням. Це подарує відчуття незалежності від багатьох несприятливих факторів.