Спосіб виготовлення міжкімнатних дверей визначає їх призначення, якість, довговічність і широке розуміння корисності. Тому перед покупкою необхідно визначити, які критерії мають першочергове значення і дотримуватись цих вимог. Купити міжкімнатні двері у Києві можна на сайті dveroman.com.ua, де зібрані найкращі пропозиції від відомих виробників. Тут також розміщені поради щодо вибору, в цьому матеріалі ми розберемо основні рекомендації від компанії DveRoMan.

З чого складається конструкція міжкімнатних дверей?

Для початку бажано розібратися з типом наповнення міжкімнатних дверей. Основний поділ розділяє моделі на дві види- дощаті та рейкові зразки. Звичайно, вони відрізняються структурою, що в свою чергу впливає на їх властивості:

1.      Стилові двері - складаються з двох вертикальних рам і кількох горизонтальних. Між ними є заповнення у вигляді панелей із зазначеного матеріалу або скління. Хоча вага таких міжкімнатних дверей може бути значною, вони відрізняються високою стійкістю й хорошою звукоізоляцією.

2.      Дощаті двері - каркас полотна являє собою каркас з дерева або МДФ, а функцію наповнення виконує стабілізуюча дошка, структура якої нагадує стільники. Така комбінація забезпечує достатню механічну міцність і стійкість дверей. Однак, якщо виявляється необхідність додатково звукоізолювати конструкцію, а також поліпшити теплові властивості, місце характерних сот замінюють спеціальною ДСП. Коштують такі двері, звичайно, дорожче.

Дизайн двері та її фурнітура – наскільки це важливо

Окрім функціональних властивостей міжкімнатні дерев’яні двері у Києві мають відповідати загальному дизайну та мати якісну фурнітуру. Не можна заперечувати, що саме зовнішній вигляд дверей багато в чому визначає остаточний вибір.

Виробники дверних полотен пропонують різні варіанти обробки, кожен з яких має свої особливості та прихильників. Серед основних варіантів оздоблення:

  • лакування й фарбування дерев'яних дверей - це хороший спосіб зберегти природний малюнок деревини;
  • фарбування – вибір кольорів звичайно дуже широкий. Білі міжкімнатні двері добре виглядають в сучасних кімнатах, бежеві в скандинавських, а іржа в мансардах і т.д.;
  • шпон – використовується на дерев’яних плитах. Вони можуть ефектно імітувати інші матеріали (наприклад, дерево) і підлаштовувати зовнішній вигляд дверей під стиль інтер’єру. Вибір найчастіше стосується натуральних вінірів (шпону) і ламінатів із пластику.

Оздоблювальний матеріал - дерево, скло або синтетичний деревоподібний шпон?

Звичайно, вибрати тип конструкції недостатньо. Використовувані матеріали також впливають на довговічність міжкімнатних дверей. Останнім часом зріс інтерес до скляних конструкцій, які зазвичай встановлюються в мансардних і промислових інтер’єрах. Вони бувають різних видів - скло може бути прозорим або молочним, а дверні рами зазвичай виготовляються з дерева або алюмінію. Щоб отримати відповідну довговічність, рекомендується обирати загартоване скло товщиною не менше кількох міліметрів.

Проміжним рішенням будуть деревні матеріали, виготовлені зі спеціальних композитних плит (в тому числі МДФ і ХДФ). Хорошим вибором також будуть спеціальні синтетичні шпони, які відрізняються насиченими кольорами (в цьому вони більш різноманітні, ніж двері з натуральним шпоном). Вони ідеально імітують деревину, а великий вибір відтінків дозволяє легко вписувати їх в різноманітні інтер'єри. Крім того, вони відрізняються високою міцністю (звичайно, чим дорожче, тим краще показники стирання), їх також легко тримати в чистоті.

Компанія DveRoMan пропонує не лише покупку готових дверей, за бажанням покупця можна погодити індивідуальне замовлення.