![](https://s.05745.com.ua/section/logo/upload/pers/230/logo.png?20240727)
12:58, 31 січня 2022 р.
Спортивні секції та гуртки Лозівської громади працюватимуть під час «дистанційки»
![Спортивні секції та гуртки Лозівської громади працюватимуть під час... Спортивні секції та гуртки Лозівської громади працюватимуть під час «дистанційки»](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Лозівській тергромаді заклади позашкільної освіти, спортивного профілю також, дошкільної освіти, навчально-реабілітаційні центри працюватимуть під час дистанційного навчання. Однак заклади мають дотримуватись відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, інформують на сайті Лозівської міської ради. Таке рішення затвердила міська комісія з ТЕБ та НС 28 січня.
Щоб заклади могли працювати, окрім дотримання протиепідемічних норм там також мають щоденно контролювати стан здоров’я дітей.
Нагадаємо, учні шкіл Лозівської громади вчитимуться вдома з 31 січня по 13 лютого. Перейти на дистанційне навчання Лозівській громаді рекомендувала Регіональна КТЕБ та Міністерство освіти і науки України.
«В Управлінні освіти, молоді та спорту збирають інформацію про учнів ліцеїв та гімназій, які опинилися у складних життєвих обставинах, їх забезпечать вдома харчовими наборами», – йдеться на сайті.
Ми є у Telegram. Приєднуйтесь, на вас чекають тільки перевірені новини
Читайте також: Одним подобається – іншим ні: у навчальних закладах Лозівської тергромади змінилося харчування
Капремонти та реконструкції: які проєкти Лозівської громади планують фінансувати цьогоріч
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...