Нові на TV

Візитка гуртка "Нові на ТV"
Один день з життя дитячої телестудії: ми - майбутні зірки екрану!
Ми - проти цькування!
Якщо білий аркуш паперу зам'яти та потоптати,а потім спробувати розгладити - чи буде він такий,як раніше?
Кібербулінг: проблема сучасності
Що таке кібербезпеки та як вберегти себе від насилля в інтернеті в репортажі Яни Мельникової
У світлиці на святого Миколая
Яких тільки див не трапляється на свята! Ось і у нашій світлиці на Миколая варто лише торкнутися предметів побуту - одразу перетворишся на справжню україночку чи бравого козака!
Історії успіху
Про успішні проєкти,які реалізували стінах рідної школи, розповідає юна журналістка Катя Крилова.
День української хустки
Національний одяг, оберіг та символ кохання і вірності: українська хустка сьогодні.
Новорічний бичок
Який Новий рік без його символу - бичка? Сувенір, виготовлений власноруч, подарує гарний настрій та зарядить позитивом на весь рік.
Водохреща: історія і традиції
Про історію святкування Хрещення та традиції,які збереглися і до наших днів розкаже Анастасія Загребельна.
Челендж: 150 років з дня народження Лесі Українки
Флешмоб колективного читання віршів Лесі Українки від студійців дитячого телебачення.
На посаді голови облради
Яким бачать наше майбутнє молоді люди? Що варто змінити, вдосконалити, покращити? Таня Ткаченко має свої ідеї для мотивації.
Як Катруся на карантині (Не)сумувала
Жартівливі ідеї,як провести час на карантині, від юнкора Каті Крилової
Спирт чи спорт?
Одна буква - велика різниця. Спирт чи спорт: що обереш ти? Соціальна реклама від юних медійників.
Міжнародний день дарування книг
А чи знали ви, що 14 лютого - це день закоханих у ....бібліотеку! Цього дня також відзначають Міжнародний день дарування книг! З нагоди свята юнкори завітали з подарунками до юнацкої бібліотеки.
Єднаймо країну Тарасовим словом (Яна Мельникова)
Єднаймо Україну Тарасовим словом... "Зацвіла в долині червона калина" у виконанні Яни Мельникової.
Кепшн самопрезентація
Коротко, динамічно та цікаво. Все це про стиль Caption у відео. Тренувалися створювати - тепер маємо заодно і рекламу для студії.
Пластилінографія
Пластилінографія - сучасна нетрадиційна техніка малювання пластиліном. Аби дізнатися більше про такий напрямок у мистецтві та спробувати власноруч створити пластилінові картини, наші юнкори завітали на майстер-клас до Юнацької бібліотеки.
Медіакод України

💥Що таке медіа і як вони впливають на нас?
💥Чому варто розрізняти фейки та маніпулятивний контент?
💥Як суспільне мовлення допомагає розшифрувати медіакод країни?
"Дистанційка: за і проти"
Проблеми і переваги дистанційної освіти аналізують у своїй роботі юні журналісти студії "Нові на TV"
Етноблог: Великодня писанка
Вважаєте, що писанкарство – це складне вишукане мистецтво, яким займаються лише народні майстри? Це не зовсім так. У юнацькій бібліотеці пройшов майстер-клас, де кожен, кого цікавить це колоритне народне мистецтво, зміг взяти до рук писачок і спробував створити свою неповторну писанку.
День вишиванки
Свято заснували у Чернівцях 2006-го року. Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонували ідею акції «Всесвітній день вишиванки». прийшли одного дня в українському традиційному одязі. Спочатку акцію підтримали кілька десятків студентів і викладачів університету. Але в подальшому свято вийшло на всеукраїнський рівень. До нього приєдналася українська діаспора по всьому світу, а також всі охочі підтримати Україну.
"Куди поділася вода?"
Перебої з водою у Лозовій, постійні аварії на водогоні... Проблема навіть не обласного,а вже державного рівня! Своє бачення ситуації представляють юнкори студії "Нові на TV"
Відкривай Україну
Про свої мандри Україною юним журналістам розповідає історик, мандрівник Віталій Харченко , який за 10 років відвідав Великий каньйон Криму, південну Демерджи, Чорногірський хребет, Піп Іван Чорногірький, Говерлу, Петрос, Синевір та Бузький Гард.
Пиріжкова Лозова
Про гастрономічні традиції та родзинки регіону - у цьому відео.
Ми - за #життяBEZсміття
Чисте довкілля - чисте сумління/
Арт-бум у Лозовій
Про проєкт #арт_бум у Лозовій від команди #мріємотадіємо
Новорічна композиція
Напередодні новорічних свят Палац дитячої та юнацької творчості перетворився на казковий. Все тому,що саме тут проходить міський етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція". На виставку завітали наші юні телевізійники.
З Новим 2022 роком!!!
"Нова хвиля" вітає з роком Тигра. Тигр - це дуже могутній хижак, який може дістатися до своєї цілі одним стрибком. Тварина не зупиняється перед перешкодами на своєму шляху, тож варто побажати рідним та близьким у 2022 році легко досягати своєї мети та завжди мати енергію для нових звершень.
Новий#2022 від Нових_на_TV
Студія дитячого телебачення "Нові на TV" бажає, щоб найкращою прикрасою 2022 року стали спогади добрих минулих подій та очікування майбутніх радостей. Нехай Тигр, теперішній господар казкових дванадцяти місяців, відплатить вам за гостинну зустріч виконанням всіх ваших мрій!
Леся Українка - сучасна завжди
Вона писала вірші, драму, критику, знала 10 мов, чудово грала на фортепіано та малювала. Ця жінка приваблює і зацікавлює не лише великі кола читачів, а й естетиків, філософів, театралів, живописців, скульпторів та письменників. Леся Українка - актуальна, жива, безкінечна і сучасна завжди – у стінах юнацької бібліотеки Лозової та у серці кожного, хто завітає сюди…
Студія дитячого телебачення "Нові на TV" Лозівського будинку дитячої та юнацької творчості.
Гурток працює з 2016 року,однак нагороди з медіаконкурсів юнкори почали привозити набагато раніше,ще до офіційної появи студії. Першими,хто отримав нагороди на фестивалях,стали лідери учнівського самоврядування Лозової. Саме вони розпочали співпрацю з місцевими ЗМІ,стали створювати спільні молодіжні телепрограми та отримувати нагороди обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівня. Все це стало підставою створити окремий гурток дитячого телебачення,який відвідують і старшокласники,і молодші школярі.
Керівник гуртка - Коновалова Олена Василівна, режисер молодіжних програм та роликів, молодіжний лідер.