Інженер з охорони праці

Компанія Кернел - провідний виробник та постачальник сільськогосподарської продукції на світові ринки, найбільший український виробник й експортер соняшникової олії, ключовий постачальник і виробник бутильованої олії на внутрішній ринок (ТМ «Щедрий дар», «Стожар», «Чумак домашня», «Чумак золота», «Любонька»), провідний оператор в області надання послуг зі зберігання зерна на елеваторах, послуг з перевалки через портові термінали, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Інженер з охорони праці

Вимоги до кандидата:

Вища освіта відповідного напрямку
Досвід роботи - від 2-х років
Відповідальність, пунктуальність, націленість на результат
Функціональні обов'язки:

Організовація і координація роботи з охорони праці на підприємстві
Контроль за дотриманням у структурних підрозділах законодавчих і нормативних правових актів по охороні праці
Проведення профілактичної роботи з попередження виробничого травматизму, професійних і виробничо-обумовлених захворювань, заходів щодо створення здорових і безпечних умов праці на підприємстві
Контроль забезпечення працівників підприємства необхідним спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту, миючими та знешкоджуючими засобами, організацію питного режиму, надання працівникам передбачених законодавством пільг і компенсацій, пов'язаних з важкими та шкідливими умовами праці.
Умови роботи:

Офіційне працевлаштування
Офіційна заробітна плата
Соціальний пакет
Можливості для професійного та кар'єрного зростання
Якщо Вас зацікавила вакансія і Ваш досвід роботи та кваліфікація відповідають вимогам, надсилайте своє резюме на вказаний в оголошенні e-mail.

Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних компанією Кернел у рамках чинного законодавства України.

Звертаємо Вашу увагу, що зворотній зв'язок про результати розгляду резюме надається тільки у разі позитивного рішення подальшого розгляду Вашої кандидатури.

В іншому випадку, Ваші дані будуть збережені в базі резюме Компанії і ми будемо раді звернутися до Вас у разі появи відповідної вакантної посади. Термін розгляду - 10 робочих днів.
Рубрики
Безопасность, службы охраны
Кернел
Гавриленко Дар'я
Показать номер
Действия
В избранноеУдалить из избранного

Похожие объявления

00:00, 13 августа, №1759
Ральф, ООО ОА
00:00, 17 августа, №1787
00:00, 3 сентября, №1878