Секретар судового засідання

Кваліфікаційні вимоги:
Освіта вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра в галузях знань «Право».
Досвід роботи не потрібен.
Вільне володіння державною мовою
Обов’язки:
1. Здійснює судові виклики та повідомлення в справах, які знаходяться у провадженні судді, у тому числі, здійснює відправлення SMS-повідомлень учасникам судового процесу (кримінального провадження) з електронного реєстру КП «Д-3» та долучає їх до матеріалів справи.

2. Оформлює заявки до Національної поліції, адміністрації місць попереднього ув’язнення про доставку до суду затриманих та підсудних осіб.

3.Здійснює надсилання процесуальних документів в електронному вигляді та текстів судових повісток у вигляді SMS — повідомлень;

4. Здійснює оформлення та розміщення списків справ, призначених до розгляду.

5. Перевіряє наявність і з’ясовує причини відсутності осіб, яких викликано до суду, і доповідає про це головуючому судді.

6. Здійснює перевірку осіб, які викликані в судове засідання та зазначає на повістках час перебування в суді.

7. Забезпечує фіксування судового засідання технічними засобами згідно з Інструкцією про порядок роботи з технічними засобами фіксування судового процесу (судового засідання), затвердженої наказом Державної судової адміністрації України від 20.09.2012 № 108.

8. Забезпечує фіксування судового процесу (судового засідання) за допомогою технічних засобів відповідно до Інструкції про порядок роботи з технічними засобами фіксування судового процесу (судового засідання), Інструкції про порядок роботи з технічними засобами відеозапису ходу і результатів процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції під час судового засідання (кримінального провадження). а також створює робочі та архівні копії відеофонограми.

9. Веде журнал судового засідання, протокол судового засідання.

10.Здійснює заходи щодо вручення копії вироку обвинуваченому та прокурору відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України;

11.Виготовляє та направляє копії судових рішень у справах, які знаходяться в провадженні судді.

12. Здійснює заходи щодо вручення копії вироку засудженому або виправданому відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України, за дорученням судді здійснює заходи щодо дачі підсудним або засудженим підписки про невиїзд.

13. Здійснює оформлення та направлення копій судових рішень сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі й фактично не були присутніми в судовому засіданні при розгляді справи.

14. Готує виконавчі листи у справах, за якими передбачено негайне виконання.

15. Оформлює матеріали судових справ та матеріалів кримінального провадження, що перебувають у провадженні судді і здійснює передачу справ і проваджень, розглянутих по суті, до канцелярії суду.

Умови оплати праці:
Посадовий оклад — 4250 грн., надбавки, доплати та премії відповідно до ст.ст. 50, 52 Закону України «Про державну службу».

Термін подачі заявок — 18 вересня 2020
Рубрики
Государственная служба, общественные организации
Нова державна служба України (НАДС
Показать номер
Действия
В избранноеУдалить из избранного

Похожие объявления

11:35, 13 сентября, №1579
00:00, 18 сентября, №1915
Нова пошта
00:00, 26 августа, №1847
00:00, 5 августа, №1726
06:21, 30 августа, №1854