Як у Лозовій встановити прилад обліку води?

Сьогодні нормою життя став облік споживання води. Логічно, коли споживач сплачує виключно за ту кількість використаних кубів, яку зафіксував лічильник. Облік дає можливість економити і раціонально користуватися міським водогоном.

Отже, щоб удома встановити лічильник холодної води (гарячого водопостачання у місті немає), споживач повинен самостійно придбати його у спеціалізованому магазині, де продавець документально гарантує якість приладу. До того ж, прилад обліку повинен збігатися з переліком Державного реєстру України.

Типова схема встановлення вузла обліку

Як у Лозовій встановити прилад обліку води?, фото-1

Встановити прилад обліку можна самостійно або скористатися послугами майстрів, які мають досвід правильної установки. Після робіт з встановлення вузол обліку потрібно поставити на облік.

Для прийняття лічильників на абонентський облік, споживачеві необхідно звернутися в абонентський відділ КП «ЖУК» за місцем проживання із заявою про опломбування приладів обліку.

Для виклику контролера ДП «Лозоваводосервіс» з метою розпломбування приладу обліку води (для проведення державної повірки приладу обліку, проведення ремонтних робіт, чищення фільтра і т.д.) і пломбування приладу обліку води абоненту необхідно звернутися:

  • жителям мікрорайонів м.Лозова в абонентський пункт КП «ЖУК», який знаходиться за адресою: м-н 1, д. 17 або за тел. 2-58-56;
  • жителям центральної частини міста Лозова, приватного сектора і смт Панютине в абонентський пункт КП «ЖУК», який знаходиться за адресою: вул. Петровського, д. 18 або за тел. 2-24-14.

Графік роботи абонентських відділів КП «ЖУК»:

З понеділка по четвер: з 8.00 год. до 17.00. перерва з 12.00 год. в 12.48 год.

П'ятниця: з 8.00 год. до 16.00 год. перерва з 12.00 год. в 12.48 год.

Субота: з 8.00 год. до 16.00 год. перерва з 12.00 год. в 12.48 год.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Хочете додати 05745.com.ua на головний екран і бути в курсі новин?