В Україні 1 липня набули чинності зміни до Закону України «Про державний реєстр виборців». Тепер кожен громадянин зможе змінити виборчу адресу не тільки за допомогою паперової заяви, а й через електронний сервіс на сайті Центральної виборчої комісії України.

Люди, які живуть у Лозовій, але не прописані у місті, зможуть змінити свою виборчу адресу. Заяви можна подати у паперовій та електронній формі.

  • Паперова форма

Таку заяву виборець може надати особисто або через законного представника. При подачі заяви, виборець повинен пред'явити паспорт громадянина України або інший документ, що підтверджує громадянство (тимчасове посвідчення громадянина України).

Якщо людина подає заяву через законного представника, він повинен пред'явити документ, що підтверджує особу, та довіреність, засвідчену нотаріусом, або посадовою особою селищної, сільської ради.

  • Електронна форма

Подібну заяву можна подати на веб-сайті Держреєстру виборців України. На сайті потрібно перейти в «Особистий кабінет виборця» і вибрати розділ «Заяви, Пропозиції». До електронної заяви виборець додає копії документа, що підтверджує його фактичне місце проживання за вказаною адресою.

Щоб електронний сервіс ідентифікував особистість, людина повинна скористатися електронним підписом.

Адреса Відділу ведення держреєстру виборців Лозівської міської ради:

  • м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого 1.
  • Прийом: у робочі дні з 08:00 до 16:30, перерва з 12:00 до 13:00.
  • Телефон для довідок: (05745) 9-01-68, 9-01-69.

Адреса Відділу ведення держреєстру виборців Лозівської РДА:

  • м.Лозова, вул. Лозовського, 10А.

Прийом: у робочі дні з 08:00 до 17:00, перерва: 12:00 до 12:45; П'ятниця - скорочений робочий день до 15:45.

Телефон для довідок: (05745) 2-23-44, 2-56-70.