Важливою частиною будь-якого свята є подача десерту. Складно собі уявити день народження, хрестини, весілля чи ювілей без солодкого акценту. Торт на замовлення завжди очікують і дорослі, і діти. Його обговорюють, фотографують, з ним пов’язано багато традицій - від задування свічок до розрізання торта молодятами. Ось чому така особлива випічка повинна готуватись лише професіоналами.

5 причин обрати торти на замовлення від компанії Гранайо

На ринку існує безліч кондитерів та фірм, які випікають торти на замовлення і буває важко обрати серед них. До прикладу, в місті Дніпро ідеальним варіантом являється пекарня Granaio. Її шлях починався на домашній кухні, проте з великою любов’ю до кондитерської справи. Можливо для когось це виглядає як звичайна історія успіху, коли невелике хобі переростає в великий бізнес. Та для сотні задоволених клієнтів – це можливість доповнити своє свято неперевершеними смаколиками.

Існує безліч аргументів, чому кондитерська Гранайо - найкращий виробник солодощів. Ось найголовніші:

  • Завжди свіжі та натуральні інгредієнти. Всі продукти закупляються напередодні самого випікання. Перевага надається корисним та якісним складникам.
  • Професійна команда кондитерів, які постійно навчаються та слідкують за сучасними трендами. Кондитерське мистецтво теж має свої модні віяння і компанія за ними уважно слідкує.
  • Допомога в транспортуванні готових виробів. Відтак, в Granaio можна замовити торт з доставкою і він приїде на вказане місце і в домовлений час. Це з одного боку забезпечує цілісність продукту, а з іншого – не потребує додаткових витрат часу.
  • Дотримання встановлених термінів.
  • Наявність системи знижок. На другу покупку кожен клієнт автоматично отримує бонус у вигляді 5%. На великі об’єми також розповсюджуються знижки.

І звичайно головний аргумент – це смакові відчуття. Бренд готовий втілити будь-які побажання по внутрішньому наповненню чи декору. Варто лише раз замовити торт, щоб впевнитись в правдивості всього вищесказаного.

Який купити торт в представленому асортименті?

Перш ніж купити торт, варто ознайомитись з каталогом кондитерської. Він містить в собі:

  • Тортики для жінок та чоловіків.
  • Десерти для дітей.
  • Весільні шедеври.
  • Корпоративні солодощі.
  • Модні євро тортики.

Можна вибрати дизайн з наявного асортименту на сайті granaio.com.ua або придумати власний. Також в спеціальному меню «начинки» слід обрати ту, яка найбільш подобається.

Щодо прикрашання кулінарного витвору, то це можуть бути квіти з мастики, фрукти, ягоди, перлинки, фігурки, дзеркальна глазур чи будь-який бажаний елемент. Для бісквіта можуть смакувати шоколад або кремові текстури. Варто також звернути увагу на мусові десерти. Вони вважаються менш калорійними, містять менше цукру та мають особливий попит серед жіночої частини. Хоча щоб не було обрано, можна бути певним в якості солодкого шедевру.