• Головна
  • Найвитриваліші та найбільш вразливі деталі автомобілів
Новини компаній
11:56, 15 вересня

Найвитриваліші та найбільш вразливі деталі автомобілів

Новини компаній

В конструкції авто є деталі та вузли, цілі елементи, які мають найвищий рівень захищеності і стійкості. Навпаки – деякі беруть на себе вплив негативних факторів та ситуацій і завдяки цьому автомобіль залишається менш ушкодженим і дієвим. Інтернет-магазин Bex Space пропонує за посиланням https://bex-space.com/ можливість обрати та замовити із доставкою, комплекти та окремі деталі й запасні частини для авто високої витривалості і надійності. Є в асортименті і деталі, що є витратними, тобто потребують регулярної заміни.

Розглянемо детальніше, які запасні частини можуть знадобитися частіше, а які системи чи вузли будуть працювати справно тривалий час, навіть за значних навантажень.

Найвитриваліші та найбільш вразливі деталі автомобілів, фото-1

Навантаження велике, але ресурсність – значна: що це за деталі авто?

До деталей та систем, що потребують регулярного ТО, але можуть бути замінені через сотні тисяч кілометрів пробігу варто віднести елементи коробки передач. Комплект зчеплення коробки передач автомобіля – один з елементів авто, що має високий рівень ресурсності. Повна заміна комплекту зчеплення може бути виконана не раніше 150-250 тисяч км пробігу авто. Звісно на потребу заміни впливають безпосередньо стиль керування автомобілем і умови експлуатації. Проте в більшості випадків така тривала зносостійкість є обумовленою якісним виконанням цього вузла коробки передач та застосуванням стійких до фізичного зносу металів і композитів, сплавів металу у конструкції.

Суттєво впливає на швидкість зносу чи навпаки, витривалість і значну по часу експлуатацію без ремонтів – якість виконання самих деталей. Відомі бренди виготовляють дуже міцні до навантажень елементи зчеплення, наприклад бренд SACHS. Комплекти зчеплення SACHS які використовуються для автомобілів марок Seat, Skoda, Volkswagen можна придбати за посиланням https://bex-space.com/komplekt-scepleniya-sachs-2290601145

До речі першим симптомом проблем зі зчепленням і необхідності провести заміну комплекту є прослизання при перемиканні швидкості. Саме ця ознака вказує на необхідність перевірки справності коробки і зокрема, механізму зчеплення.

Більшість деталей двигунів теж не потребують жодних ремонтів чи замін навіть після сотень тисяч кілометрів шляху. Система охолодження, електрична система, електронна система діагностики працюють практично до моменту виходу із ладу авто внаслідок старіння конструкції. Однак є і замінні деталі, які потребують особливої уваги і постійного техобслуговування.

Деталі авто, до яких варто мати запасну частину

Деталі автомобіля, що використовуються найменший період часу, зазвичай потребують постійної заміни або регулярного ТО. До таких елементів авто варто віднести:

  • гальмівні колодки, що можуть потребувати повної заміни через 15-20 тисяч кілометрів пробігу;
  • шини, що служать до 40 тисяч км пробігу;
  • лампи для фар і освітлювальних пристроїв, що зазвичай достатньо швидко виходять з ладу, особливо під час щоденного використання;
  • акумулятори, які потребують заміни внаслідок вичерпання ресурсу через 2-3 роки, в залежності від типу пристрою;
  • паливний фільтр, який міняють через 20 тисяч км пробігу.

До швидкозношуваних деталей варто віднести також зовнішні елементи кузова, наприклад бампер. В більшості випадків цей елемент авто може мати тривалий термін використання, але практично кожне авто може щодня зіткнутися з іншим, виконати небезпечну парковку. Бампер в цьому випадку може отримати пошкодження та зберегти авто від удару. Відбивачі бампера для популярних видів авто таких марок як Citroen, Mercedes, BMW, Toyota, Hyundai та інших брендів є в наявності за посиланням

https://bex-space.com/ru/vidbivachi-bampera-2.

До речі, навіть якщо бампер зберіг форму завдяки міцності чи гнучкості матеріалу після зіткнення, в більшості випадків, він потребуватиме заміни. Бо після неодноразових зіткнень, матиме не дуже привабливий зовнішній вигляд. А конструктивно матиме недоліки, що є небезпечними для використання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...