Про нас

Сайт міста Лозова 05745.com.ua існує з квітня 2019 року.

Редакція сайту висвітлює події з різних сфер життя Лозівської громади. На сайті можна знайти інтерв’ю з лозівчанами, історичні статті та спецпроекти.

05745.com.ua має найповніший довідник організацій та підприємств міста, афішу заходів, веб-камери Лозової, фотозвіти та «Помогатор» з корисною інформацією.

У рубриці «Робота» можна знайти актуальні вакансії, а у вкладенні «Нерухомість» оголошення з продажу, оренди та купівлі нерухомості у Лозовій. У відвідувачів сайту є можливість самостійно додавати свої оголошення в обидві рубрики.

На сайті 05745.com.ua регулярно проходять фотоконкурси, в яких вже взяли участь близько пів тисячі лозівчан. У меню сайту є також рубрика «Тести про Лозову», де можна перевірити свої знання про рідне місто.

У рубриці «Нові на TV» розміщені матеріали Студії дитячого телебачення Лозівського будинку дитячої та юнацької творчості.На місяць сайт відвідують близько 50 тисяч користувачів.

Над новинами та рубриками сайту працюють 2 кореспондента. Над цікавими спецпроектами, довідником працює менеджер з реклами. Сайт 05745.com.ua не належить будь-яким політичним партіям та існує за рахунок реклами.

Правила розділу Оголошення
Правила публікації оголошень