Віртуальний клуб відрізняється великою колекцією апаратів, системою заохочення учасників. Гемблери можуть грати на будь-якій платформі – у десктопі, застосунку, в мобільній версії. Будь-які гральні автомати безкоштовно доступні без авторизації на сайті. У тестовому режимі рекомендується грати новачкам, а також досвідченим геймерам, якщо автомат для них новий.

Як запустити тестовий режим апарата

Щоб грати в слот безкоштовно, потрібно натиснути на кнопку "Демо". На ігровому балансі в автоматі є кредити для ставок. Тестовий режим доступний без обмежень у часі. Якщо кошти на рахунку закінчилися, досить перезавантажити апарат.

Демонстраційна версія слота дозволяє ознайомитися з правилами гри, технічними характеристиками. Гравець може оцінити частоту випадіння призових комбінацій, на підставі цієї інформації сформувати і випробувати різні стратегії. У тестовому режимі не можна втратити кошти.

Будь-які виграші, що геймер отримує в демоверсії, вивести він не зможе. Безкоштовна гра не дозволяє брати участь в турнірах, лотереях та інших акціях. Також не можна відігравати бонуси, не росте статус гравця за програмою лояльності.

Асортимент азартних ігор

В ігровому залі всі апарати згруповані за розробниками: Novomatic, Play'n GO, Igrosoft та інші. Якщо гравець знає назву слота, він оже скористатися рядком пошуку. Геймеру доступна вибірка азартних ігор за:

  • затребуваністю серед користувачів - "Популярні";
  • датою випуску - категорія "Новинки";
  • принципом гри - "Слоти" і "Столи".

У кожній з категорій геймер може зробити сортування за популярністю, віддачею, в алфавітному порядку, за рейтингом користувачів. Також у клубі є розділ з обраними автоматами. Якщо слот гравцеві сподобався, він може натиснути кнопку "До обраного". Пізніше гемблер може виконувати швидкий доступ до відібраних апаратів.

Гра в казино на різних платформах

Грати безкоштовно в клубі можна не лише на офіційному сайті. Якщо основний ресурс виявиться заблокованим, клієнту потрібно скористатися робочим дзеркалом. Дизайн і набір функцій на альтернативному веб-ресурсі і офіційному - ідентичні. Відрізняються лише URL-адреси.

Щоб грати на мобільному пристрої, потрібно в браузері запустити офіційний сайт або доступне дзеркало. Якщо у гравця є обліковий запис, треба пройти стандартну авторизацію. Гравець може переходити з однієї платформи на іншу, всі дані синхронізуються.

Також на будь-який гаджет можна скачати і встановити застосунок клубу. Інсталяція проводиться одноразово. Запуск апаратів здійснюється за допомогою іконки на робочому столі. При грі в програмі гемблер не має проблем з блокуванням від провайдера.