• Головна
  • Як працює сигналізація та чому варто захистити оселю
Новини компаній
12:12, 3 листопада 2022 р.

Як працює сигналізація та чому варто захистити оселю

Новини компаній

Динамічний розвиток електроніки робить сучасні рішення безпеки доступними. Проста сигналізація квартири — це невелика вартість, порівняно з рівнем спокою, який вона пропонує. Тож розглянемо, які функції пропонують сучасні системи.

Як працює сигналізація

Основою безпеки будинку від непроханих гостей є надійний механічний захист, який чудово може підтримувати електроніка. Установка сигналізації, як випливає з назви, попереджає власника та навколишнє середовище про те, що стороння особа намагається проникнути у власність чи всередину помешкання. Це забезпечується системою датчиків, які у певних ситуаціях відправляють на контрольну панель інформацію про необхідність спрацьовування сигналізації.

Звукові та світлові сигнали на місці події призначені для того, щоб відлякати грабіжників і, можливо, сповістити сусідів про те, що на ділянці щось не так. Крім того, панель контролю надсилає повідомлення на телефонні номери, запрограмовані під час встановлення (це може бути номер власника, домочадців та інших уповноважених осіб). Якщо власник сигналізації має договір з охоронним агентством, то патруль також отримає повідомлення і виїде на місце події, щоб перевірити, що відбувається.

Як працює сигналізація та чому варто захистити оселю , фото-1

Пам'ятайте! Системи можна використовувати для попередження про інші загрози. Грамотно складена сітка сповіщувачів попередить домочадців про пожежу, отруєння газом або затоплення квартири.

Яку сигналізацію вибрати

За способом роботи системи сигналізації можна поділити на провідні, бездротові та гібридні. Останні складаються зі змішаних компонентів, тобто таких, які підключаються до ПК за допомогою дротів та використовують радіозв'язок.

Системи сигналізації, що використовують IP-адресу, набирають все більшої популярності. Вони можуть бути побудовані з різних компонентів на основі існуючої ІКТ мережі в будівлі.

У чому різниця між дротовою та бездротовою установкою?

Спосіб реагування та програмування дротових та бездротових пристроїв суттєво не відрізняється. Принцип роботи також залишається тим самим. Відмінність у способі встановлення.

  • Для провідної системи потрібне проведення всередині будівлі. Тому такий задум слід планувати ще на стадії обробки будівлі або капітального ремонту.
  • Бездротові установки не потребують втручання у стіни та дозволяють розміщувати датчики у будь-якому місці. Вони добре працюють у готових будинках або історичних, де проводка неможлива.

До переваг провідних та гібридних сигналізацій можна віднести низьку ціну та вартість обслуговування пристрою. Гібридний тип може бути вільно розширений бездротовими компонентами. Провідні системи менш схильні до можливих порушень зв'язку між пристроями, ніж бездротові системи. У той самий час рішення, які вимагають прокладання кабелів, пропонують повну свободу щодо розташування окремих компонентів системи.

Бездротові установки можна вільно розширювати або демонтувати під час переїзду. Ціна системи вища, але вона не передбачає ремонтних робіт. Встановлюється швидко і без зайвої метушні. До того ж бездротова модель не живиться від мережі, а значить датчики працюватимуть навіть за відсутності електрики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...